Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Čistírny odpadních vod GONAP: Ekologické řešení pro váš dům

25. říjen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Je dobré, že u nás sílí snaha co nejvíce šetřit životní prostředí. Je to vidět také na zpracování odpadních vod. Zatímco dříve si chalupáři i mnozí majitelé rodinných domů příliš nelámali hlavu s tím, kam a v jakém stavu odvedou odpadní vodu, dnes už i díky preciznějším právním normám musejí využít kvalitní septiky nebo čistírnu odpadních vod v případě, že nejsou přímo napojeni na kanalizaci. Pokud i vy řešíte problém, co s odpadní vodou, pořiďte si na pozemek čistírnu od společnosti GONAP.

Čistírny pro malé domácnosti i velké objekty

Čističky odpadních vod od společnosti GONAP jsou určeny pro malé domácnosti, v nichž žije jen pár osob, výkonnější zařízení si pak bez problémů poradí i s odpadem z většího bytového domu. Jednou z hlavních předností produktů této firmy je fakt, že jsou při výrobě využívány nejprogresivnější technologie.

Přednosti čističek od firmy GONAP

Domovní čistírny odpadních vod od této firmy jsou založeny na principu nízko zatěžované aktivace s úplnou či částečnou stabilizací kalu.

Vyčištěná odpadní voda je odváděna buď do volné přírody, například říčního toku, nebo do kanalizace, případně do podzemních vod. Zde je však nutné si zajistit hydrogeologický posudek, který zjistí, zda nedojde vlivem vypouštění ke zhoršení kvality podzemní vody.

Podzemní i nadzemní provedení

Čistírny GONAP jsou vysoce kompaktními zařízeními, která se dají instalovat v klasickém podzemním, ale i nadzemním provedení, kdy jsou umístěna přímo v objektu.

Konstrukce čistírny odpadních vod je vyráběna ze speciálního plastového materiálu, který je zcela nepropustný, každá čistička je tak zcela ekologická. Její životnost je v řádech desítek let.

Na čističkách oceníte také relativně snadnou instalaci, s níž vám navíc v případě potřeby pomohou sami pracovníci společnosti GONAP.

Plně certifikovaná zařízení

Firma GONAP s.r.o. klade důraz na inovaci svých produktů. Proto spolupracuje s několika dalšími organizacemi a podílí se tak na neustálém zdokonalování svých produktů. Firma je certifikována dle systému kvality ISO 9001:2000.

Foto: gonap.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Bez vzduchu se neobejde nikdo z nás. Pokud správně a dostatečně nevětráme, jsme unavení, špatně se nám spí i pracuje. Jenže častým otvíráním oken přicházíme především v zimě o drahé teplo. Jak tedy dostatečně větrat a přitom šetřit energii? Řešením je rekuperace.

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.


Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Jednou z možností střešní krytiny pro váš dům se mohou stát šindele. Tato střešní krytina je velmi zajímavou alternativou. Lze ji využít nejen pro rekreační objekty či starší rodinné domy, ale dokonce i pro moderní novostavby. Předurčují je k tomu vynikající vlastnosti. O nich se dozvíte v následují…

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

Dalo by se říci, kolik budov, tolik různých druhů balkónů a teras. Balkón je ideálním místem pro odpočinek, slunění se i večerní posezení s přáteli. Právě tím je tento oblíbený prostor vystaven značné mechanické zátěži.


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte úsporné, moderní a komfortní vytápění? Už jste v souvislosti s podlahovým vytápěním slyšeli o topných rohožích? Jak fungují, kolik energie ušetří a jak probíhá jejich instalace?