Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Představujeme náš magazín pro ženy

2. únor 2015 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál evien.cz a inspirujte se.

Reklama

Pokud vás zajímá krása a móda, určitě se vyplatí sledovat trendy. Magazín pro ženy a volný čas přináší informace, které jistě oceníte. Poradí vám, který parfém se hodí k vaší osobnosti, jaké plavky budou letos in či například jak si poradit s akné, které trápí nejednu ženu.

Magazín neopomíjí ani všeobecně oblíbenou rubriku sex a vztahy. Dozvíte se, jak na první sex, kde nejčastěji začíná nevěra, kam až sahá vaše soukromí či jak si nepřivodit faux pas na společenských událostech. Magazín se nevyhýbá žádným tématům, takže zde můžete nalézt články o asexualitě či o flexisexuálkách. No řekněte sami, nezní to zajímavě?

V sekci rodina se dozvíte, jak zapůsobit na rodiče. Dočtete se například i o způsobu, jak se připravit na zápis dětí do školy.

Magazín pro ženy: Pobaví i poradí

Magazín pro volný čas se věnuje i závažným problémům týkající se zdraví. Můžete se zde dočíst o anorexii či např. astigmatismu a zároveň o tom diskutovat s ostatními čtenáři v rámci diskuse.

Pokud rádi vaříte, určitě uvítáte recepty a zajímavé tipy do kuchyně. Internetový portál evien.cz využijete také v okamžiku, kdy budete potřebovat s čímkoliv poradit. Pro tyto účely je na portále k dispozici speciální sekce Poradna.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?


Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Moderní kuchyně si jistě zaslouží také kvalitní a technicky dokonalé nádobí. Dnes mají hospodyňky a vůbec všichni ti, které občas nemine vaření v domácnosti, na výběr z mnoha druhů nádobí. Vyrábí se klasické smaltované nádobí, které však již moderním trendům v kuchyni příliš nevyhovuje. Naopak skvěl…

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.


Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory se stále častěji objevují na střechách rodinných domů. Existuje několik typů kolektorů. Abychom dosáhli maximální účinnosti, je zapotřebí zvážit, který typ kolektorů bude pro náš rodinný dům nejvýhodnější.