Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Svěřte správu o váš dům profesionálům

22. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Vlastníte dům, nenacházíte však dostatek času na péči o něj? Nebo nemáte vhled do této problematiky? Najměte si profesionály a svěřte správu o vaši nemovitost do jejich rukou. Poptejte kompletní či dílčí služby a odhoďte spoustu starostí za hlavu. Ty za vás vyřeší správce nemovitosti, který je odborníkem ve svém oboru a výborně se orientuje v celém chodu a péči o budovu.

Profesionální správou nemovitostí získáte více volného času na své pracovní úkony, budete mít pořádek ve smlouvách, účetnictví a dalších oficiálních dokumentech a budete především efektivně hospodařit se svým majetkem. Správce se postará o veškeré ekonomické i technické služby a budete-li si chtít připlatit i nadstandardní péči, v rámci ní vám budou zajištěny služby v inženýrské či právní oblasti nebo kterékoli další aktuální.

Správa nemovitostí Praha poskytovaná společností Parkers patří mezi top péči v této oblasti. Dodává poptávané služby s minimálním zapojením vlastníků bytových jednotek nebo členů družstva a kromě orientace na pražské nemovitosti Parkers zajišťuje i vzdálenou správu domů v dalších městech ČR. Veškerý servis je vždy realizován po dohodě s vámi a je sestaven tak, aby odpovídal vašim požadavkům.

Svým klientům nabízí Parkers online přístup do IFM24 zdarma. Díky této internetové aplikaci můžete snadno komunikovat se správcem nemovitosti v zabezpečeném prostředí a získáte v ní kompletní ekonomický a technický přehled. Více informací o službě IFM24 i detailním popisu ekonomické a technické správy naleznete na oficiálních stránkách společnosti Parkers s odkazem www.svjonline.cz. Svěřte vaši nemovitost do rukou profesionálů a zajistěte si díky ní úsporu v nákladech a efektivní hospodaření s finančními prostředky.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Bez vzduchu se neobejde nikdo z nás. Pokud správně a dostatečně nevětráme, jsme unavení, špatně se nám spí i pracuje. Jenže častým otvíráním oken přicházíme především v zimě o drahé teplo. Jak tedy dostatečně větrat a přitom šetřit energii? Řešením je rekuperace.

Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Šindele: Asfaltová střešní krytina,  která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Jednou z možností střešní krytiny pro váš dům se mohou stát šindele. Tato střešní krytina je velmi zajímavou alternativou. Lze ji využít nejen pro rekreační objekty či starší rodinné domy, ale dokonce i pro moderní novostavby. Předurčují je k tomu vynikající vlastnosti. O nich se dozvíte v následují…


TZ: Světlo Vánoc může okouzlit i váš domov

TZ: Světlo Vánoc může okouzlit i váš domov

Pečení perníčků a cukroví, vybírání dárků pro své blízké, zářící stromy ve městech, poletující sněhové vločky a chladný vzduch na náměstích provoněný svařeným vínem se skořicí.

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

Dalo by se říci, kolik budov, tolik různých druhů balkónů a teras. Balkón je ideálním místem pro odpočinek, slunění se i večerní posezení s přáteli. Právě tím je tento oblíbený prostor vystaven značné mechanické zátěži.


Profesionální úklid: Aby se váš panelák blyštěl čistotou

Profesionální úklid: Aby se váš panelák blyštěl čistotou

V dřívějších dobách bylo zvykem, že se na úklidu nebytových prostor v domě podíleli jednotliví vlastníci. Tyto časy jsou již naštěstí pryč a ke slovu přicházejí profesionální úklidové firmy, které si s úklidem poradí rychle, snadno a elegantně, bez neshod mezi nájemníky. Že jejich služby ocení k…

Postavte si dům z odpadu: Za 1 milion korun!

Postavte si dům z odpadu: Za 1 milion korun!

Kolik vyhodíte za měsíc PET láhví nebo krabic od mléka? A přitom je můžete využít mnohem efektivněji. Třeba si z nich postavit dům!