Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavební pouzdra pro moderní bydlení: Hlavní výhody pouzder JAP

9. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V jednom z předchozích článků jste se mohli dočíst, jak probíhá montáž stavebního pouzdra. Co vás ale jistě může zajímat, je to, jaké výhody vlastně instalace stavebních pouzder a použití posuvných dveří přináší. Konkrétně se zaměříme na stavební pouzdra JAP, která se vyrábějí přímo v ČR a patří ke špičce ve své oblasti.

Šetří prostor

Stavební pouzdra jsou jistě zajímavým a praktickým řešením, které najde uplatnění v moderně řešených interiérech. Obecně se dá říci, že především šetří prostor. A to z toho důvodu, že se do nich dveře zasouvají, takže jejich křídla nezabírají místo v interiéru, když je otevíráte a zavíráte. Praktické je to zejména v menších domácnostech, kde je nutné šetřit každičký metr čtvereční.

Přispějí k atraktivnímu vzhledu interiéru

Další výhodou, kterou přinášejí stavební pouzdra JAP, ale i ostatní produkty stejného ražení, je to, že přispívají k modernímu vzhledu interiéru. Již na první pohled působí posuvné dveře, které se zasouvají do pouzdra, mnohem útulněji. Nejsou tak rušivým elementem, což je obyčejně problémem u klasických křídlových dveří, jež se otevírají do volného prostoru.

JAP stavební pouzdra

Mají dlouhou životnost

V případě stavebních pouzder JAP lze ocenit i některé specifické výhody. Především jde o kvalitu materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Díky jejich vysoké odolnosti se nemusíte bát toho, že byste pouzdra museli za rok či dva předělávat a opravovat, vydrží klidně i několik desítek let. To ostatně dokazuje i dlouhá záruční lhůta, která je pro stavební pouzdra JAP stanovena na 10 let!

Jsou k dostání v mnoha rozměrech

V neposlední řadě je dobré zmínit také fakt, že stavební pouzdra JAP jsou dostupná v mnoha rozměrech. Lze je pořídit i pro atypické dveře přímo na zakázku, kdy stačí uvést příslušné parametry. Výrobce je pak podle nich do několika týdnů vyrobí a případně i namontuje.

Foto: eclisse-jap.cz

Komerční sdělení

-hol-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně


Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.

Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Moderní kuchyně si jistě zaslouží také kvalitní a technicky dokonalé nádobí. Dnes mají hospodyňky a vůbec všichni ti, které občas nemine vaření v domácnosti, na výběr z mnoha druhů nádobí. Vyrábí se klasické smaltované nádobí, které však již moderním trendům v kuchyni příliš nevyhovuje. Naopak skvěl…


Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Přemýšlíte o tom, že byste si letos rádi pořídili nový byt? Váháte, zda je pravá chvíle pro tak velkou investici? Ceny bytů se snižují, úrokové sazby hypoték se mírně navyšují. Zvažte dobře své rozhodnutí! Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, letošní rok určitě nepatří mezi ty špatné. Ceny bytů s…

Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Komín, který odvádí spaliny, je důležitý pro každý dům, v němž se k vytápění používají tuhá paliva, popř. plyn. Moderní kamna, krby nebo kotel mají mnohem vyšší účinnost než spotřebiče využívané v minulosti. Tomu je potřeba přizpůsobit i komín. Jak vybrat moderní komín?