Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Proč je městská část Praha 6 jedním z nejvyhledávanějších míst pro bydlení?

18. prosinec 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Adresou bydliště na Praze 6 se dnes pyšní celá řada společensky a kulturně významných osobností. Jaký je důvod, proč si zvolili právě tuto lokalitu a je možné zde sehnat „normální“ bydlení pro rodiny s dětmi? Na to vám odpoví následující článek.

Bydlet v centru Prahy je samo o sobě lukrativní záležitostí

Jak ukazuje prodej bytů na Praze 6, je tato městská část skutečně mimořádně oblíbená. Lidé se sem stěhují hned z několika důvodů. Především jde o atraktivní lokalitu. Kdo bydlí v centru Prahy, ten se tím může pyšnit. Dalším zřejmým důvodem je vynikající dostupnost na jakékoliv jiné místo v Praze. Z Prahy 6 se během pár minut dostanete do samotného centra města metrem, tramvají či autobusem. Výborná je zde dopravní infrastruktura, takže i jako majitelé osobního vozidla nebudete mít žádný problém.

Praha 6 se chlubí největším množstvím zeleně

Pominu-li dopravní infrastrukturu, potažmo i skvělou občanskou vybavenost, lze na městské části Praha 6 vyzdvihnout ještě jednu zásadní věc. V porovnání s většinou ostatních městských částí Prahy, snad s výjimkou těch okrajových, je zde zdaleka nejvíce zeleně.

Území prošlo celkem významnými změnami. V jejich rámci naštěstí kromě výstavby nových rezidenčních sídel a bytových domů bylo myšleno také na životní prostředí. Lidé se zde díky tomu cítí příjemně, mohou si z domova kdykoliv vyrazit do přírody, aniž by museli jezdit celé kilometry daleko. Z Prahy 6 to je namátkou jen kousek do oblíbené Stromovky, kde lze trávit volný čas s dětmi. Podobných, byť menších míst se v této části Prahy najde mnohem víc.

Byty na Praze 6 jsou dostupné i pro vás

A nyní odpověď na otázku, zda se zde najde dobré i přitom cenově přijatelné bydlení pro rodiny s dětmi. Ano, je tomu tak. I díky developerským společnostem, které zde realizují novostavby nejen pro nejmovitější občany, ale i pro střední třídu, je zde v současné době bytů na prodej dostatečné množství. O tom se ostatně přesvědčte sami, stačí navštívit internetový portál http://remaxnova.cz.

Realitní kancelář Remax patří k vůbec nejvýznamnějším společnostem na tuzemském trhu v oblasti realit. Nabízí vám možnost spolupráce při prodeji, koupi či pronájmu nemovitostí, a to včetně poradenství a právního servisu.

Lidé dnes ztrácejí důvěru k realitním kancelářím. Mají totiž pocit, že je okrádají o peníze, že za jejich služby platí zbytečně vysoké poplatky a provize. U realitní kanceláře Remax máte jistotu, že vás budou zastupovat zkušení makléři a nabídnout vám opravdu špičkové služby, které rádi a vřele oceníte. Ne náhodou je značka Remax zavedená nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích prakticky po celém světě. Pokud hledáte nový byt právě třeba v lokalitě Prahy 6, realitní kancelář Remax vám jej jistě pomůže najít.

Foto: wikipedia.org

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Přemýšlíte o tom, že byste si letos rádi pořídili nový byt? Váháte, zda je pravá chvíle pro tak velkou investici? Ceny bytů se snižují, úrokové sazby hypoték se mírně navyšují. Zvažte dobře své rozhodnutí! Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, letošní rok určitě nepatří mezi ty špatné. Ceny bytů s…


Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …

Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Máte poslední dobou pocit, že je váš byt poněkud zašedlý a staromódní a potřeboval by oživit? Neustále ho modernizujete, ale cítíte, že ani to nepomáhá? Zkuste konečně experimentovat a dejte vašemu domovu nový nátěr. Prozradím vám jak na to.


Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Již jste si vybrali vhodné odstíny barev do vašeho bytu a vyhradili jste si potřebný čas na jeho vymalování? Nyní je tedy čas, pustit se do díla. Že si nevíte rady? Ve svém dnešním článku vám s tímto problémem poradím.

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

V úterním článku jsme si pověděli o péči o okna po montáži. V dnešním článku se dozvíte, jak správně postupovat při mytí oken a jak kontrolovat, zda okna správně plní svoji funkci.