Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

PrimaBag sedací pytle: Pro děti i dospělé

26. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pokud doma ještě nemáte sedací pytel, možná ani nevíte, o jaký luxus přicházíte. Pokud vás bolí záda pokaždé, když vstanete z křesla nebo sedačky, pak je pořízení sedací pytle skoro až nezbytností. Právě on vám totiž poskytne pohodlí a zároveň bude vašemu tělu dostatečnou oporou. Dobrým a levným řešením jsou sedací vaky na tomto linku, od firmy PrimaBag.

Sedací pytle PrimaBag jsou konstruovány tak, aby poskytovaly maximálně pohodlné posezení. Zároveň jsou skvělým doplňkem do interiéru, který obohatí vzhled obývacího pokoje, ložnice i pracovny.

Pokaždé, když vás budou bolet záda od sezení v křesle či na sedačce, stačí se posadit do sedacího pytle a rázem se vám uleví. Tělo si odpočine a uleví.

Je libo sedací pytel ve tvaru fotbalového míče? PrimaBag jej pro vás má

Ptáte se, proč zvolit právě sedací pytle PrimaBag? Už jen z toho důvodu, že jde o typ vaků, který je vyráběn z ekologicky šetrných materiálů. Pořídit si je navíc můžete v několika elegantních variantách.

Mimořádně oblíbený je zejména sedací pytel fotbalový míč. Ano, i tvar fotbalového míče může sedací pytel mít. Jde o rozměrný pytel, který má vnitřní objem náplně přes 200 litrů, takže je vhodný pro dospělého člověka.

U sedacích pytlů z eshopu PrimaBag máte prodlouženou záruční lhůtu na vrácení zboží

V sedacím pytli od PrimaBag můžete dělat prakticky cokoliv. Číst si, prohlížet tablet, sledovat televizi, nebo prostě jen relaxovat. Pokud si pořídíte sedací vaky na tomto linku, máte poštovné a balné zdarma.

Dále pak můžete využít prodlouženou záruční lhůtu na vrácení zboží, která činí plných 20 dní (obvykle je tato lhůta pouze 14 dní). Na dodávku objednaného pytle nebudete čekat týdny, veškeré zboží je totiž skladem, takže je expedováno ihned po přijetí objednávky.

Pořiďte si domů sedací vak a užívejte si pohodlí, které vám poskytne při posezení. Už nikdy více se nebudete muset krčit v nepohodlném křesle.

Foto: primabag.cz

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?


Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch


Představujeme náš magazín pro ženy

Představujeme náš magazín pro ženy

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál veStylu.cz a inspirujte se.

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.