Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pražské byty jsou v kurzu

23. březen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nové byty vznikají na území celé České republiky. Jak ale různé statistiky potvrzují, zdaleka největší množství novostaveb realizují developerské společnosti na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí. Bydlení v Praze totiž láká zejména mladé rodiny s dětmi. Právě tato skupina tvoří největší poptávku po novém bydlení. Jaké jsou důvody, proč zvolit luxusní bydlení v Praze?

Proč Praha láká mladé rodiny s dětmi

Praha je největším městem v České republice. Z toho logicky vyplývá, že jsou zde také nejdražší byty. V porovnání s mnoha jinými částmi naší země se zde ceny nemovitostí pohybují až na několikanásobně vyšší úrovni. Přesto je poptávka po bydlení v Praze velká. Z tohoto důvodu v Praze neustále vznikají nové bytové komplexy a rezidenční sídla, do nichž se stěhují mladí lidé, rodiny s dětmi a bohatší vrstva.

Výhody bydlení v Praze

Pražské byty jsou v oblibě z několika důvodů. Tím prvním je snadná dostupnost veškerých služeb. Praha je nejatraktivnější lokalitou v tuzemsku, sídlí zde mnoho společností, najdete zde prakticky všechny druhy obchodů a služeb, které si jen lze představit. Snadná dostupnost služeb tak zvyšuje životní komfort a úroveň obyvatel, kteří zvolí bydlení v Praze.

Kontakt s přírodou

Praha již dávno není městem, kde by v okrajových čtvrtích nebyl dostatek zeleně, jak jí bylo v minulosti vytýkáno. Moderní pražské byty jsou stavěny mnohem citlivěji, snahou developerů je jejich začlenění do přírody. Lidé, kteří si zvolí bydlení v Praze v některé z novostaveb, tak mají mnohem více možností vyrazit do lesa či parku, aniž by museli jezdit někam daleko za Prahu.

Kvalita bydlení v pražských čtvrtích šla v posledních zhruba dvou desetiletích značně nahoru. Nové bytové domy v Praze nabízej maximální komfort, je zde kladen důraz na snadnou dostupnost a dobrou infrastrukturu. Přestože bydlení v Praze není nijak levnou záležitostí, lidé o něj logicky projevují zájem.

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Luxfery jsou opět v kurzu

Luxfery jsou opět v kurzu

Při stavbě rodinného domu se opět vrací do módy takzvané luxfery. Ty jsou oblíbené už od počátku minulého století, kdy byly hojně využívány v tehdy moderních funkcionalistických stavbách. Kvůli příliš častému a hlavně ne příliš vhodnému využívání však jejich obliba šla postupem času výrazně dolů. Dn…

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.


Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice patří k neodmyslitelným pomocníkům v současných domácnostech. Užívají se nepřetržitě, tím pádem se od nich vyžaduje vysoká funkčnost. Ledničky se dále vybírají podle velikosti a pozadu nezůstává ani design, který nejlépe zapadá do konkrétní místnosti, kde umístíte vaši ledničku.

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.


Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

V letních vedrech, kdy vám do oken domácnosti praží sluneční paprsky, je mimořádně praktické používat stínící prvek v podobě venkovních žaluzií. Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější nežli interiérové žaluzie. Jejich instalace je sice poněkud obtížnější a je potřeba počítat také s trochu vyšší …

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Byl váš účet za vytápění letos vyšší než obvykle? Je sice pravda, že letošní zima byla tuhá a dlouhá, ale vše na ni svést nelze. Možná je na čase zapřemýšlet nad výměnou oken nebo zateplením fasády domu. Jaro a léto jsou vhodnou dobou pro realizaci těchto stavebních úprav, na které lze navíc získat …