Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Na co vše musíme myslet při modernizaci našeho domu

7. duben 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Rekonstrukce bytu nebo jeho jednotlivých místností lze přenechat čistě na odborných firmách, nebo se do celé akce pustit vlastními silami a prostředky. Druhá varianta je levnější, avšak skýtá mnoho hodin práce a možná i utrpení.

Začínáme s rekonstrukcí

Pokud budeme rekonstruovat byt či dům, měli bychom určitě začít zateplením domu. Kromě fasádního zateplení je možné zabránit většímu unikání tepla pořízením kvalitních oken. Jednou z nejlepších voleb jsou v tomto případě dřevěná okna, která oproti jiným druhům oken ( např. plastovým) působí mnohem přirozeněji, tepleji a útulněji. Dobrá drevené okná, která jsou dostatečně zaizolována, dokáží udržet výrazné množství tepla, které by jinak z domu unikalo.

Malování interiéru

Pakliže vyřešíme otázku hrubé rekonstrukce, tedy právě například zateplení či výměnu oken, přichází na řadu již mnohem příjemnější činnosti. Jednou z nich je i malování. Pro malování si vždy vyberte dostatečně kvalitní a kryjící barvu, která vydrží vzhledově čerstvá a svěží i po několik let. Doporučujeme například zakoupit farby Remmers.

Nakonec ještě bytové doplňky

Rekonstrukce domu je hotova a my si navíc dopřejeme i novou výzdobu a bytové doplňky. Výrobci bytových doplňků, jakým je například Sagaform, obvykle nabízejí různé bytové vychytávky, a to jak třeba do kuchyně, tak i do obývacího pokoje a dalších místností. Kromě toho si jistě pořídíte také nový bytový textil či nádobí, zkrátka vše tak, aby Váš rekonstruovaný dům vypadal opravdu jako nový včetně veškerých bytových doplňků.

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak na výběr fasádní barvy při rekonstrukci domu?

Jak na výběr fasádní barvy při rekonstrukci domu?

Při rekonstrukci či stavbě domu si vybírejme pokud možno co nejkvalitnější materiál, který bude dostatečně odolný vůči poškození a vydrží co nejdéle. Platí to například i při dělání fasády domu. Pokud zvolíme kvalitní fasádní barvy, budeme mít na dlouhá léta vystaráno.

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.


Revitalizace panelových domů: Jaké práce se během ní provádí?

Revitalizace panelových domů: Jaké práce se během ní provádí?

V posledních letech se hodně hovoří o tom, že staré panelové domy jsou už v nevyhovujícím stavu a je třeba přistoupit k jejich modernizaci. Komplexní oprava, tady takzvaná revitalizace panelových domů, je sice poměrně nákladnou záležitostí, v konečné

3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

Televize se stala nedílnou součástí našich domovů. Černobíle obrazovky jsou již dávnou historií a ve většině moderních domácností vládnou velké ploché televizory. Technologický vývoj ovšem nejde zastavit, a proto si nyní i u vás doma můžete vychutnat film ve 3D. Podívejte se, jak vybrat 3D televizor…


Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

V nedávné době jsem řešil problém s oplocením pozemku u našeho domu. Staré pletivo totiž chátralo, navíc se v něm objevily trhliny. Možná od obyčejných vandalů, možná dokonce od zlodějů. Rozhodl jsem se proto, že pletivo nahradím bytelnějším plotem.

Oprava plovoucí podlahy: II. Co dělat při větším poškození

Oprava plovoucí podlahy: II. Co dělat při větším poškození

V minulém díle jsme si nastínili, jak se pomocí vosku zbavit drobných rýh a škrábanců. Dnes se zaměříme na větší poškození, které se u plovoucí podlahy mohou objevit.