Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Ložní povlečení: Materiály, které jsou vhodné pro vaši postel

14. prosinec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Ke kvalitnímu spánku nestačí mít jen dobrou postel. Je potřeba ji také povléci do kvalitního ložního povlečení. V obchodech, které se specializují na ložní povlečení, se v současné době dá pořídit mnoho produktů z nejrůznějších materiálů. Jaké jsou vhodné pro postel, v níž trávíte každou noc?

Klasika – bavlněné povlečení do postele

Když spí člověk jako v bavlnce, je jeho spánek pohodlný. Ano, spaní v bavlněném povlečení je skutečně příjemné. Bavlna se používá pro povlečení na postele již odnepaměti a stále si udržuje svoji popularitu. Je to dáno především díky tomu, že má dobrou prodyšnost, je vzdušná a také se snadno udržuje v čistotě. V neposlední řadě je příjemná na dotyk a nevadí lidské pokožce, což je hlavní důvod, proč je pro vaši postel vhodná.

Satén

Vhodné jsou ale i mnohé další materiály. Namátkou lze zmínit například saténové povlečení. To je přímo ideální v letních měsících, neboť je lehké, člověk se v něm cítí dobře i během letních veder. V zimě ale dokáže docela příjemně hřát. Hodí se hlavně jako povlečení do postele dospělých, stále častěji se ale používá také jako povlečení pro děti.

Mikrovlákno

Dalšími oblíbenými a nutno říci, že i vhodnými materiály jsou krep, flanel a v poslední době stále populárnější mikrovlákno.

Tento moderní materiál se pro výrobu ložního povlečení používá relativně krátkou dobu, nicméně je skvělý hlavně díky své hebkosti, která se do značné míry blíží k saténu. Mikrovlákno navíc výborně hřeje, snadno se čistí a není ani nijak zvláště drahé. Povlečení do postele z mikrovlákna lze rozhodně doporučit.

Pokud máte zájem o kvalitní ložní povlečení pro děti i dospělé z výše uvedených materiálů, navštivte internetový obchod DomácíPohoda.cz. V něm naleznete opravdu špičkový textil do ložnice, který přispěje ke zkvalitnění vašeho spánku. Kromě bavlněného povlečení jsou zde produkty ze saténu, mikrovlákna, krepu či jersey.

Foto: domacipohoda.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Zdící materiály pro stavbu domu

Zdící materiály pro stavbu domu

Základem každého domu je zdivo. Právě jeho výběr a vlastnosti mohou podstatně ovlivnit kvalitu bydlení. Při výběru zdících materiálů bychom se měli orientovat především dle toho, jaké má zdivo tepelně izolační vlastnosti, jaká je životnost materiálu a konstrukce jako celku, dále bychom se měli zaměř…


Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.