Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak vybrat televizor: Jaké mají přednosti jednotlivé druhy televizí

2. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Televizor je nedílnou součástí vybavení každé domácnosti. Kdo dnes nemá televizi, ten jako by nežil. Není nad to, když si po náročném dni sednete před obrazovku a podíváte se na svůj oblíbený pořad. Abyste si sledování užili v co nejvyšší kvalitě, je vhodné se před nákupem televizoru důkladně zamyslet nad tím, jaký druh a značka pro vás bude nejvhodnější.

V obchodem s elektrem je celá škála televizorů, které se liší nejen dle velikosti a značek, ale hlavně také svými vlastnostmi, zejména co se týče obrazu, barev a jednotlivých funkcí, které nabízejí.

Již poměrně dlouho jsou oblíbené televize Samsung.

Tato korejská firma klade důraz na neustálý vývoj svých přístrojů. Prakticky každý rok tak na trh přichází s novinkami, které dokážou ihned oslovit statisíce zákazníků.

LCD a LED televize- nízká cena, vysoká kvalita

Mezi nejpopulárnější patří LCD televize Samsung. Ty jsou dnes cenově velmi dostupné, dají se pořídit již hluboko pod 10.000Kč.

Poskytují přitom velmi kvalitní obraz. Televizory Samsung v této skupině využívají tekuté krystaly, které zlepšují vlastnosti obrazovky a přispívají tak k vyšší kvalitě obrazu při sledování. Jako uživatelé navíc oceníte i jejich nízkou hmotnost a také minimální spotřebu energií během provozu.

Podobně jsou na tom také LED televizory Samsung. Ty jsou sice dražší nežli LCD televize, nicméně mají díky LED technologii skvělé podsvícení, což znamená, že při sledování televize máte vždy jasný obraz se sytými barvami.

Televizory pro náročné zákazníky- plazmové a 3D televize

Náročnější z vás, kteří chtějí mít doma skutečnou špičku v oblasti televizorů, si pak mohou pořídit moderní plazmové televizory. Ty jsou vyráběny ve velkých úhlopříčkách, díky čemuž jsou vhodné hlavně v případě, že si chcete vytvořit plnohodnotné domácí kino.

Pro fajnšmekry pak Samsung již několik let vyrábí 3D televizory, u nichž můžete využít 3D brýle. Pokud si pořídíte takovouto televizi, pak hravě docílíte stejného zážitku jako v kině.

Stačí si nasadit 3D brýle a u vybraných filmů a televizních pořadů se budete náramně bavit. Při nákupu 3D televize Samsung počítejte přeci jen s vyššími cenami v porovnání s ostatními druhy televizorů, začínají zhruba kolem hranice 30.000Kč.

Špičkové televizory Samsung pořídíte v internetovém obchodě LevneELEKTRO.cz, který patří mezi zákazníky k vůbec nejoblíbenějším e-shopům s elektro zbožím.

Foto: levneelektro.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Správná ergonomie kuchyně: Jak rozvrhnout jednotlivé zóny

Správná ergonomie kuchyně: Jak rozvrhnout jednotlivé zóny

Aby vaření a další práce v kuchyni pobíhaly snadno a pohodlně, je potřeba se zaměřit na ergonomii, tedy logiku uspořádání jednotlivých zón. Kuchyňský prostor je nutné při realizaci vytvořit tak, aby měl určitou logiku. Během vaření se pak nemusíme neustále pohybovat, přebíhat a mít tak při práci c…

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Plánujete si pořídit vlastní bydlení a přemýšlíte nad tím, jak získat potřebný finanční obnos? V případě, že je vaše odpověď kladná, měli byste zvážit možnost zažádat o hypoteční úvěr. Jak ale zjistit, který pro vás bude nejvýhodnější?


TZ: Jak vybrat vhodné substráty

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

Zima pomalu končí, a tak se mnoho z nás vydává na své zahrady, aby upravili terén po nánosech sněhu a připravili vhodnou půdu pro jarní výsev. Základem každé zeminy jsou vhodné živiny, které jsou součástí substrátů, speciálně upravených pro určitý druh rostlin. Aby vaše zahrada nebo balkon vzkvétaly…

Jak vybrat pokrývku z dutého vlákna?

Jak vybrat pokrývku z dutého vlákna?

S blížící se zimou přichází také velmi chladné noci. Abyste se během nich v posteli neklepali zimou, je vhodné si připravit teplou přikrývku. Velmi vhodnou volbou právě pro zimní období jsou pokrývky z dutého vlákna. Víte, jak je vybrat?


Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Vytápíte doma dřevem? Jak vybrat palivové dřevo, aby bylo vytápění efektivní? Kolik palivové dřevo stojí a jaké vlastnosti by mělo mít?

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Mikrovlnná trouba je součástí většina moderních kuchyní. Zatímco dříve byla využívána zejména pro rozmrazování potravin, které jsme krátce před tím vytáhli z mrazničky, případně pak byla užitečná při ohřevu již hotových pokrmů, v dnešní době jsou v obchodech k dostání špičkové mikrovlnné trouby, kte…