Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sedací pytle: Pro děti i dospělé, pro lenošení a odpočinek

25. červenec 2013 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Hitem mezi nábytkem, který slouží k posezení, jsou v poslední době sedací pytle a vaky. Tento velmi jednoduchý nábytek je ideální pro odpočinek a neformální posezení. Hodí se hlavně do běžných domácností, stále častěji jsou ale k vidění jako relaxační nábytek i v kancelářích či různých komerčních objektech.

Reklama

Sedací pytle jsou plněny malými polystyrenovými kuličkami. Díky tomu jsou mimořádně lehké a tudíž i snadno přenositelné. Oproti klasickým sedačkám je tak snadno přemístíte z jedné místnosti do druhé, aniž byste se nějak zapotili.

Proč právě sedací vaky a pytle?

Výhoda sedacích pytlů spočívá v tom, že se dokáží perfektně přizpůsobit každému, kdo se do nich usadí. Dají se navíc pořídit v mnoha velikostech a tvarech.

Kdo je spíše konzervativní, ten dá přednost sedacímu pytli, jenž na první pohled připomíná klasickou sedačku. Trochu výstředněji pak působí vaky, které mají tvary kostek, nebo například imitují fotbalové míče apod.

Zvláštní skupinu představují malé sedací vaky pro děti. Ty mají menší rozměry, jsou ještě více tvarovatelné.

Děti si v nich mohou nejen výborně posedět a odpočinout, mohou zároveň sloužit také ke hraní, učení nebo čtení, zkrátka ke všem činnostem, které lze běžně dělat i na klasických sedačkách. Rozdíl je v tom, že posezení a dovádění na sedacím vaku je daleko příjemnější a pohodlnější.

Kde zakoupit sedací vaky pro děti a dospělé

Sedací vaky v dětských velikostech i pro dospělé zakoupíte v internetovém obchodě sedaci-pytle.cz.

Nabídka těchto moderních sedaček je zde mimořádně rozmanitá, vaky jsou v mnoha tvarech a barevných kombinacích. Obchod pak prodává také náhradní náplně.

Pakliže už jste svým dětem pořídili sedací vaky, je na čase jim dopřát také nějakou hračku, s níž si budou moci během posezení na vaku hrát. Pěkné hračky pro děvčata najdete tady.

Foto: sedaci-pytle.cz

-lod-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…


Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

Dalo by se říci, kolik budov, tolik různých druhů balkónů a teras. Balkón je ideálním místem pro odpočinek, slunění se i večerní posezení s přáteli. Právě tím je tento oblíbený prostor vystaven značné mechanické zátěži.


Představujeme náš magazín pro ženy

Představujeme náš magazín pro ženy

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál veStylu.cz a inspirujte se.

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.