Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

1. březen 2015 - Rubrika: Zahrada - Komentáře: 2

Kam s tím vším zahradním náčiním, jak je kolečko, hrábě nebo motyčka? Není hezké, když se vám jen tak povalují někdy v koutě zahrady. Schovat je můžete do zahradního domku na nářadí. A sebe před deštěm zase do zahradní chatky.

Reklama

Pokud bydlíte v domě s velkou zahradou, víte, že je na zahradě spousta práce. Aby se vám dobře o zahradu pečovalo, potřebujete nejrůznější pomůcky. A že jich není málo. Do domu se vám nevejdou, v garáži je auto. Kam s nimi? Řešením jsou praktické zahradní domky na nářadí.

Vypadají dobře a můžete si je vybrat v různých barvách (nebo si je natřít podle své představy). Tyto domky se dají zamykat, a proto bude vaše nářadí vždy bezpečně uložené.

Zahradní domky a chatky

Splnili jste si sen a koupili jste si zahradu za městem, kde pěstujete zeleninu a plánujete zde pobývat i o víkendech a dovolené? Pak se vám určitě vyplatí pořídit si zahradní domek nebo chatku, kde budete moct přespat nebo posedět s přáteli, když venku bude pršet.

Bude to možná trochu dobrodružné a třeba zavzpomínáte na své dětství na táborech. Vyplatí se ale mít na zahradě trocha zázemí a pohodlí.

Kritéria při výběru zahradního domku na internetu

Jestliže rádi nakupujete a vybíráte na internetu, snažte se najít obchod, který splňuje následující kritéra:

  • Najdete v něm větší množství variant zahradních domů.
  • Nabízí dodání a montáž zahradních domků po celé ČR.
  • Poskytuje možnost dopravy zdarma.

Zahradní domky a chatky můžete pořídit v různých velikostech a vybrat si tak takovou dřevěnou stavbu, která bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům. Pokud patříte k náročnějším a plánujete chatku opravdu obývat, oceníte například dvouposchoďové provedení.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Navrátil

pátek, 14. květen 2021
09:45

My jsme si zahradní domek stavěli sami, protože jsem do něj chtěl garážovat i dva zahradní traktory z www.naradinazahradu.cz/zahradni-traktory/ co jsme pořídili. Takže takový zahradní domek spojený s malou garáží. Nakonec to dopadlo tak, že je to dvoupatrová chatka na betonové desce, takže trochu předimenzované. :-) Ale zase to funguje jako taková černá kuchyně například při zabíjačkách nebo při nějakých velkých projektech. Mám tam daná kamna, hodně nářadí, navedenou vodu... Pohoda prostě. :)


Napsal: Navrátil [Odpovědět]

Lada32

pondělí, 26. září 2022
17:56

Nad zahradním domkem přemýšlíme s manželkou delší dobu, ale zatím jsme se nějak neodhodlali s koupí :-) Nářadí a dalších věcí, které se týkají zahrady, zatím nemám tolik a vše se mi vejde do garáže. Letos jsme zainvestovali do kvalitní zahradní sestavy z obchodu https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/zahradni-sestavy/ a musím říct, že jsme z ní nadšeni. Sousedům se u nás moc dobře sedí během dlouhých letních večerů.


Napsal: Lada32 [Odpovědět]


Čtěte také...

Zahradní domky na nářadí

Zahradní domky na nářadí

Každý kutil, který se poctivě stará o svoji zahradu, jistě přivítá, pokud může veškeré náčiní potřebné pro práci na zahradě mít pod jednou střechou. Jedná se o velmi praktickou záležitost, neboť jednotlivé komponenty pak nemusí hledat po různých místech.

Online aukce ušetřily Ostravě téměř 200 milionů Kč

Online aukce ušetřily Ostravě téměř 200 milionů Kč

Město Ostrava se před čtyřmi roky rozhodla uplatnit Systém sdružených nákupů. Díky tomu dokázalo ušetřit bezmála 200 milionů Kč. Výhodným nákupem energií i dalších komodit tak ukazuje, jak má fungovat správný hospodář.


Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Minerální vápenocementová malta POROTHERM Profi AM-W je určená všem, jež potřebují založit stavbu z broušených cihel i v zimním období. Tato speciální zimní zakládací malta se může používat pouze při teplotách od +15 °C do -5 °C. Je proto vhodná pro všechny, kteří stihli za příznivého podzimního poč…


Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.