Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak na rekonstrukci domu? Financovat ji lze půjčkou[noads]

17. únor 2014 - Rubrika: Úspory a finance - Komentáře: 4

Rekonstrukce domu je často velmi nákladnou záležitostí, může jít až do statisíců korun. Nemáte-li potřebnou částku naspořenou a přitom již opravu domu nelze dále odkládat, dá se problém vyřešit tím, že si požádáte o úvěr.

Minimum podmínek, které musíte k získání půjčky na bydlení splnit

Půjčka na rekonstrukci domu je v dnešní době velmi lehce dostupná. Pakliže vám nepomůže přímo vaše banka, stačí se obrátit na některou ze solidních nebankovních společností, která vám peníze nabídne za výhodných podmínek.

Nebankovní půjčka na rekonstrukci bytu, chcete-li nebankovní hypotéka, je zpravidla poskytována všem žadatelům, kteří mají dostatečnou bonitu a také mohou ručit nemovitostí, kterou mají v osobním vlastnictví.

Další podmínky nejsou vyžadovány. Samozřejmou nutností je to, aby byl žadatel osobou starší 18 let. Tuto podmínku však jistě splňujete, pokud máte vlastní bydlení.

Nebankovní hypotéka? Získáte až 5 mil. Kč

Na rekonstrukci domu si můžete vzít klasickou hypotéku. Nebankovní hypotéka se dá získat například až do výše 5 milionů Kč, což vám jistě postačí na všechny potřebné úpravy.

Výhodou je, že si sami můžete zvolit dobu splatnosti tak, aby vám vyhovovala výše pravidelných splátek. Pokud si berete hypotéku, je dobré si všímat, zda je možné ji předčasně splatit, případně za jakých podmínek. Kvalitní nebankovní hypotéka umožňuje předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí.

Nebojte se půjčky na rekonstrukci domu. Je lepší problém řešit, než abyste bydleli v rozpadajícím se domě, do něhož stejně budete muset neustále investovat nemalé sumy peněz. Vždy je lepší provést opravu domu naráz a kvalitně, než jen záplatovat největší nedostatky.

Komerční sdělení

-vel-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petra

středa, 20. prosinec 2017
12:31

Díky za článek.. to my si na částečnou rekonstrukci taky půjčili, ale to bylo spíš proto, že jsme neměli dostateční prostředky a kdybychom s tím ještě nějakou dobu čekali, tak by dům nemusel být obývatelný. Konkrétně šlo o půjčku se zástavou vozidla, kterou jsme zvolili hlavně kvůli rychlému vyřízení a poměrně flexibilním možnostem splácení. Pro více info když tak mrkněte sem.


Napsal: Petra [Odpovědět]

donlabuznik

pondělí, 17. prosinec 2018
07:41

Také jsme si na rekonstrukci našeho bytu museli vzít půjčku. Uvědoměli jsme si, že u takto vyšší částky je potřeba pořádně projít nabídky společností a tak docílit co nejnižšího úroku. Ten je totiž u částek převyšujících sto tisíc korun už dost podstatný. Nejlepší je tedy použít srovnávač http://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/


Napsal: donlabuznik [Odpovědět]

Milada

čtvrtek, 16. leden 2020
01:13

No, my bohužel hypotéku na rekonstrukci nedostali, takže z rekonstrukce sešlo. I tak jsme se ale rozhodli naše bydlení trochu zútulnit. Stačilo jen nakoupit nějaké pěkné dekorace zhttps://www.emako.cz/dekorace/ a hned to tu vypadá mnohem lépe.


Napsal: Milada [Odpovědět]

Gréta

úterý, 13. prosinec 2022
19:24

Poté, co jsme kompletně zrekonstruovali byt ve městě jsme se rozhodli, že si zpříjemníme to naše usínání a vstávání a proto jsme pořídilihttps://www.jis.cz/textilni-roletky-den-noc/ textilní roletky. S nimi usneme a vzbudíme se s přehledem třeba až za 10,5 hodin, je to tak úžasné!


Napsal: Gréta [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak na výběr fasádní barvy při rekonstrukci domu?

Jak na výběr fasádní barvy při rekonstrukci domu?

Při rekonstrukci či stavbě domu si vybírejme pokud možno co nejkvalitnější materiál, který bude dostatečně odolný vůči poškození a vydrží co nejdéle. Platí to například i při dělání fasády domu. Pokud zvolíme kvalitní fasádní barvy, budeme mít na dlouhá léta vystaráno.

Jak na rekonstrukci podkroví v domě?

Jak na rekonstrukci podkroví v domě?

Současné trendy a vzrůstající kvalita životní úrovně vede spoustu majitelů bytů a domů k rekonstrukci střech a podkroví. Většinou se jedná o poměrně časově i finančně náročnou rekonstrukci, která by měla být důkladně promyšlená, aby bylo dosaženo cíl


Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.

Jak na čištění fasády domu?

Jak na čištění fasády domu?

Znečištění fasády domu je velmi nepříjemnou záležitostí, s níž se bohužel musí čas od času vypořádat snad každý majitel. Pakliže se jedná o „přirozené“ znečištění, které je způsobeno vlivem klimatických podmínek, je náprava poměrně snadná, horší je to však v případech, kdy se na fasádě domu realizuj…


Jak silný polystyren na zateplení domu?

Jak silný polystyren na zateplení domu?

Zateplování domů je v současnosti velmi diskutovaným tématem. Zejména majitelé starších nemovitostí by měli vážně uvažovat nad tím, jak vylepšit izolaci fasády domu tak, aby se snížila její prostupnost a unikalo tak méně tepla. Investice do zateplení

Jak na zásobování domu či chaty vodou?

V některých případech, když dům nebo chata není napojena na veřejný vodovod, řeší majitelé zásadní problém, jak dostat do domu nebo chaty vodu. Řešení nabízejí domácí vodárny v podobě kompletního zařízení pro natažení vody až do domu. Je ale třeba si ujasnit několik kritérií při výběru domácí vodárn…