Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

13. září 2013 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme mít v garáži čisto a vše přehledně poskládáno.

Reklama

Kovový nábytek se hodí do dílen i do domácnosti

Je několik důvodů, proč si při volbě regálů vybrat právě kovový nábytek. Ten je totiž oproti nábytku z jiných materiálů mnohem odolnější, nepodléhá tolik zubu času, je dostatečně robustní, takže udrží i těžké věci a navíc nestojí ani příliš mnoho peněz. Pokud hledáme přímo nábytek, do nějž bychom uložili staré či dosud nepoužívané pneumatiky, pak je ve specializovaných obchodech možné pořídit si přímo regály na letní či zimní pneumatiky, které mají zvýšenou nosnost a udrží tak stovky kilogramů materiálu.

Různé druhy regálů

Regály a kovový nábytek do domácností, skladů a dílen lze nyní pořídit například přes internetový obchod e-regaly.cz, který nabízí všechny druhy vybavení (zejména právě kovový nábytek a regály) pro archivy, sklady, dílny i různé další místnosti. V nabídce obchodu tak nejdete například policové regály, regály na pneu, pojízdné regály, dále pak paletové regály, konzolové regály či patrové sklady.

Nákup kovového nábytku

Výhodou nákupu kovového nábytku přes e-regaly.cz je kvalitní cenové nabídka. Při nákupu je samozřejmě důležité si řádně změřit prostory, do nichž chceme kovový nábytek umístit tak, abychom nepořídili příliš velké regály, které by nám pak v garáži či na jiném podobném místě byly naprosto k ničemu. Pracovníci společnosti e-regaly.cz nabízejí pomoc v případě, že potřebujete změřit daný prostor. Zároveň je možné si zajistit i případnou montáž kovového nábytku.

Prodloužená záruka

Při nákupu regálů a ostatního kovového nábytku ve větším množství lze také využít množstevních slev. Praktické je rozhodně i to, že na regály je díky kvalitním použitým materiálům a garanci nosnosti připravena delší záruční lhůta, a to až po dobu 60 měsíců.

Kovový nábytek do garáže, domu, skladu či dílny určitě pořizujte v těch nejkvalitnějších verzích. Pokud si vyberete regály, které budou vyrobeny ve špičkové kvalitě, pak Vám tento kovový nábytek může skvěle sloužit po mnoho let.

foto: e-regaly.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jakub

středa, 22. červenec 2020
15:32

Mně by se takové podobné regály moc hodily do garáže, protože bych do nich potřeboval umístit letní / zimní (záleží, co je zrovna za období) sadu pneumatik, které pravidelně kupuji a přezouvám u firmy https://www.pneuok.cz/ :-)


Napsal: Jakub [Odpovědět]


Čtěte také...

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Zapojení domácí vodárny

Zapojení domácí vodárny

Pokud máme u domu vlastní zdroj vody, pak můžeme tuto vodu pomocí domácí vodárny upravit a následně ji zcela bez problémů využívat. Domácí vodárna dokáže ušetřit nemalé peníze, navíc nejsme odkázáni na dodávku vody, což se může hodit zejména v situacích, kdy je centrální dodávka z nějakých důvodů z…


Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Mezi praktické domácí spotřebiče, které se řadí do kategorie „bílá technika“, patří domácí pekárny chleba. Vzhledem k tomu, že pečivo, chléb nevyjímaje, je stále dražší, neboť jeho výrobci musejí při nastavení cen zohlednit rostoucí ceny všech surovin, stává se domácí pekárna stále častějším pomocní…