Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pozemky Zámecké zahrady: Pro stavbu domu v okolí Prahy

4. červenec 2011 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Moderní trend při hledání nového bydlení pro rodinu je zřejmý. Kvůli snadnějšímu získání pracovních příležitostí, lepší infrastruktuře a kvalitě života mnoho lidí hledá novostavby v Praze či jejím blízkém okolí. Nemusí se nutně jednat přímo o bydlení v centru Prahy, i menší obce v okolí našeho hlavního města totiž nabízejí ideální bydlení. Do zaměstnání v Praze je to kousek a přitom si můžete užívat život a bydlení v poklidných lokalitách, takřka na vesnici.

Reklama

Bydlení 10 minut od Prahy

Jedním z příkladů jsou například i Zámecké zahrady. Jedná se o moderní bydlení na venkově v těsné blízkosti Prahy. Zámecké zahrady jsou místem pro rezidenční bydlení, které se nachází v katastru obce Vysoký Újezd. První výhodou tohoto bydlení je to, že během 10 minut jste na okraji Prahy, pokud využijete nedaleké dálnice D5 sjezdem z Rudné. Bydlíte tak prakticky v Praze a přesto se jedná o zdravé bydlení v těsném kontaktu s přírodou.

Moderní bydlení v poklidné lokalitě

Zámecké zahrady, které jako pozemky nabízí developerská společnost Crestyl, vznikají ve spolupráci s přední českou architektkou Barborou Škorpilovou. Stavební parcely umožňují vybudování vlastních projektů domů, které budou v překrásné oblasti plné zeleně. Parcely jsou již nyní plně zasíťované, na pozemcích jsou přípojky na elektřinu, plyn, vodu a kanalizaci. Cílem tohoto projektu je vybudování moderní obce, plné zeleně a volného prostoru.

Moderní rodinné domy by se měly stavět v celkovém kontextu s okolní krajinou. A právě to je cílem projektu Zámecké zahrady - pozemky Praha.

foto: zameckezahrady.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zdící materiály pro stavbu domu

Zdící materiály pro stavbu domu

Základem každého domu je zdivo. Právě jeho výběr a vlastnosti mohou podstatně ovlivnit kvalitu bydlení. Při výběru zdících materiálů bychom se měli orientovat především dle toho, jaké má zdivo tepelně izolační vlastnosti, jaká je životnost materiálu a konstrukce jako celku, dále bychom se měli zaměř…

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Prostor zahrady využíváme zejména během dne, kdy venku svítí sluníčko a je k dispozici dostatek denního světla. Mnoho z nás však chce zejména během letních měsíců trávit na zahradě či na verandě svého domu i večery, kdy už venku panuje tma. V tomto případě je nutné použít umělé osvětlení. Jak vybrat…


TZ: Co pohlídat aneb důležité desatero pro stavbu střechy

TZ: Co pohlídat aneb důležité desatero pro stavbu střechy

Finišujete, abyste měli dům do zimy pod střechou? Důležitá je nejen rychlost, ale i kvalita. Střecha totiž musí v pořádku vydržet desítky let a přitom zvládnout nápor slunce, větru, mrazu i deště.

Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Jak vybrat komín pro moderní stavbu?

Komín, který odvádí spaliny, je důležitý pro každý dům, v němž se k vytápění používají tuhá paliva, popř. plyn. Moderní kamna, krby nebo kotel mají mnohem vyšší účinnost než spotřebiče využívané v minulosti. Tomu je potřeba přizpůsobit i komín. Jak vybrat moderní komín?


Jak na podzimní úpravy zahrady?

Jak na podzimní úpravy zahrady?

Ač je to mnohým z vás nepříjemné, podzim je doslova za rohem. I v tomto období vás čeká spousta práce na zahradě u domu. Jaké úpravy je třeba udělat a co k tomu budete potřebovat za pomůcky? To se dozvíte v tomto článku.

Podzimní údržba zahrady

Podzimní údržba zahrady

Léto je za námi a je třeba se připravit na chladnější počasí a změnu klimatu. Stejně tak se dostávají do pohotovosti všichni zahrádkáři a majitelé zahrad, neboť před příchodem zimy pro ně nastává mnoho práce. Ne každý se při podzimní úpravě zahrady rozhodne využít služeb profesionálů, kteří toto maj…