Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zdravotní židle - sitness

21. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Lidé, kteří pracují doma či v kanceláře u počítače, nebo mají jiné sedavé zaměstnání, často trpí bolestmi zad, páteře a hlavy. Je to způsobeno zejména tím, že během pracovní činnosti nesprávně sedí. Velký vliv na zdraví může mít i samotná židle či křeslo. Obvykle trvá pracovní době osm hodin. Pokud tedy osm hodin denně sedíme na nevhodném křesle či židli, musí se to nutně na našem zdraví projevit. Abychom minimalizovali riziko případným trablů se páteří, zády či krkem, pak je vhodné si pořídit speciální zdravotní židle, které nesou název sitness.

Výhody zdravotní židle

Sitness zdravotní židle jsou komfortními kancelářskými židlemi, které umožňují dynamické sezení. Na takovéto židli nejen sedíte, ale zároveň posilujete. Tím, že tělo je v přirozených polohách, je zátěž na páteř a záda mnohem menší. Sittness mají ergonomicky tvarovatelný opěrák, který má integrovanou bederní podpěrku. Navíc jsou tyto zdravotní židle vybaveny také pohyblivými ortopedickými sedáky, které mají speciální kloub. Opěráky jsou u těchto židlí výškově nastavitelné, a to díky speciálním západkovým mechanismům. To vše umožňuje mnohem lepší a pohodlnější sezení. I po několika hodinách strávených v sitness se budete cítit skvěle.

Sitness přispějí k lepším výkonům v kanceláři

Sedět na kvalitní židli a ještě přitom posilovat svalstvo a tím pádem minimalizovat riziko vzniku bolestí páteře a zad? Se sitness, tedy zdravotní fitness židlí, to jde samo. Práce v kanceláři se tak stane mnohem příjemnější a domů už nebude chodit s pocitem, že se Vám rozskočí hlava bolestí. Nezapomeňte, že zdravé sezení je nutné nejen pro naše zdraví, ale také pro kvalitní pracovní výsledky. Ten, kdo si v práci neustále stěžuje na bolest v zádech, logicky udělá mnohem méně práce. Pomocí sitness zdravotní židle bude dlouhé vysedávání v kanceláři či doma zcela bez následků.

foto: manutan.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

5 tipů, jak na jarní úklid

5 tipů, jak na jarní úklid

S příchodem jara nastává ideální čas na generální úklid domácnosti. Díky tomu, že venku už nepanuje tak mrazivé počasí, máte možnost se krom jiného pustit třeba i do mytí oken, vstupních dveří či garážových vrat. Aby vám šla práce od ruky, přinášíme


Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek je pro lidský organismus nezbytný. Co však udělat pro to, abychom dopřáli našemu tělu kvalitní odpočinek? Základem je spánek na kvalitní matraci. Kromě matrace je však také velmi důležité zvolit vhodný polštář. Ten má zásadní vliv na to, v jaké poloze bude náš krk a hlava během spá…


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…