Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zdravotní matrace Tropico pro zdravé spaní

26. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Problémy se spánkem mohou tkvít v tom, že v posteli máte nevhodnou matraci, která nedopřává vašemu tělu v noci dostatečné pohodlí a není mu potřebnou oporou. Lékaři a zdravotníci přímo varují před dlouhodobým používáním nekvalitních matrací, na nichž se tělo nepřirozeně prohýbá a postupně deformuje. Odborníci doporučují pořídit si speciální zdravotní matrace, které jsou vyráběny z materiálů, jež jsou schopny zabránit proleženinám a nevhodným polohám těla během spánku.

Firma Tropico se specializuje na výrobu zdravotních matrací

Pakliže hovořím o zdravotních matracích, pak lze zmínit například zdravotní matrace Tropico. Matrace od této české firmy dnes patří možná k tomu nejlepšímu, co je možné na trhu s tímto druhem produktů sehnat. Jsou vyráběny z moderních materiál. V nabídce jsou matrace ze studené pěny, dále pak matrace z BIO pěny a také kvalitní pružinové matrace.

Materiály, z nichž se vyrábějí zdravotní matrace Tropico

Pakliže se podíváme na jednotlivé typy matrací a jejich vlastnosti, zjistíme, že zdravotní matrace Tropico jsou ideální pro každodenní používání. Matrace z PUR pěny mají skvělou elasticitu, což znamená, že se dokonale dokáží přizpůsobit lidskému tělu, které tak má absolutní pohodlí během spánku. Matrace ze studené pěny se navíc vyznačují velmi dlouhou životností. Tento materiál je vhodný i z toho důvodu, že vydrží i enormní zátěž, matrace se tak hodí nejen do dětských postelí, ale i pro postele dospělých, kteří mají vyšší hmotnost. Podobně kvalitní jsou matrace Tropico vyrobené z BIO pěny. Rozdíl spočívá ve výrobě, kdy byla ropa nahrazena přírodním olejem ze skočce.

Společnost Tropico vyrábí také tradiční pružinové matrace. Ty se obecně v posledních letech netěší příliš velké oblibě. Díky vylepšené technologii však pružinové matrace Tropico překvapí. Důležité je v jejich případě to, aby byly umístěny na pevném roštu.

Zdravotní matrace Tropico jsou tím nejdůležitějším prvkem, který vám dopomůže ke zdravému a poklidnému spaní.

Foto: matracetropico.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vaříme zdravě na titanové pánvi

Vaříme zdravě na titanové pánvi

Vařit dobře, vařit zdravě. To je snem mnoha domácností. Spojení „zdravé jídlo“ ale ve většině z nás vzbuzuje spíše pocit ne moc dobrého pokrmu. To ovšem neplatí, pokud používáte titanové nádobí. Na nich lze totiž připravovat zdravá a opravdu chutná jídla. Zdravá výživa často zakazuje smažení a peče…

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Možná jste již někde zaslechli, že se v kuchyních po celém světě objevila novinka v oblasti nádobí, která nemá daleko k úplné dokonalosti a jíž si pochvalují všichni lidé, kteří s ní přijdou do kontaktu. Tou novinkou je titanové nádobí. Titanové hrnce a pánve patří v současné době mezi to nejlepší, …


Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Zdravé Vánoce: dietní bramborový salát a kapr na modro

Vánoční svátky jsou pro naši postavu rizikové. Pokud se chcete vyhnout povánočním depresím z pár kil navíc, tak vánoční menu odlehčete. Začít můžete třeba u bramborového salátu.


Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Grilování patří v létě mezi oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Zároveň jde i o poměrně snadný styl vaření, který zvládne prakticky každý. Je ale důležité dodržovat určité zásady, abyste grilováním připravili zdravá a chutná jídla.

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.