Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál
">

Zdravotní matrace pro pohodlný spánek

21. prosinec 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Pro kvalitní spánek je potřeba si do naší postele pořídit vhodnou matraci. Ideální volbou jsou zdravotní matrace, které splňují přísná kritéria, jsou vyráběna z dobrých a odolných materiálů a vydrží po mnoho let bez větších náznaků poškození.

Matrace je dobré vybírat i dle typu roštu

Při výběru zdravotní matrace je podstatné, jakou mají tuhost. Příliš měkké matrace totiž nejsou pro lidský organismus vhodné, tělo s během spánku dostává do nepřirozených poloh, což může mít za následek nemalé zdravotní potíže s páteří, zády, krkem či hlavou. Kdo používá nekvalitní matraci, ocitne se dříve nebo později u lékaře. Matrace bychom měli vybírat i podle toho, jaký máme v posteli rošt. Pokud používáme v posteli pevný rošt, pak se hodí spíše pružinové matrace, u pružných roštů jsou vhodnější spíše latexové či sendvičové matrace. Latexové matrace jsou ideální také pro polohovatelné rošty.

Velikost matrace do postele

Při nákupu matrace samozřejmě musíme vybrat i vhodnou délku. Pro průměrně vzrostlého jedince jsou doporučovány matrace 90x200, typickými rozměry, které se dají v obchodech zcela běžně pořídit, jsou pak také 90x190, 80x200 či 100x200.

Prodejce zdravotních matrací

Zdravotní matrace pro každodenní spánek lze nyní pořídit za velmi výhodné ceny v internetovém obchodě Davlen.cz. Ten nabízí matrace a postele několika významných výrobců, nalezneme zde například kompletní sortiment řady Dormeo, který dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější. Díky těmto zdravotním matracím máme jistotu, že se ráno nebudeme probouzet s bolavými zády či ztuhlým krkem. Zdravotní matrace jsou produkty, které by neměly chybět v žádné ložnici. Jedině díky nim si můžeme spánek vychutnat v plné míře. Navštivte e-shop Davlen.cz a pořiďte si matrace pro kvalitní a klidný spánek.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: davlen.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Doporučujeme

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Lenka

středa, 9. leden 2019
21:27

My máme pružinovou matraci z
https://www.studiomatrace.cz/ a nemůžeme si na ni stěžovat. Předtím jsme měli pěnovou matraci a ta mi tolik nevyhovovala. Pružinová matrace je pro mě o dost pohodlnější.


Napsal: Lenka [Odpovědět]


Čtěte také...

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek je pro lidský organismus nezbytný. Co však udělat pro to, abychom dopřáli našemu tělu kvalitní odpočinek? Základem je spánek na kvalitní matraci. Kromě matrace je však také velmi důležité zvolit vhodný polštář. Ten má zásadní vliv na to, v jaké poloze bude náš krk a hlava během spá…


Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Základem zdravého způsobu života je i zdravý a kvalitní spánek. Je třeba si uvědomit, že spánek tvoří zhruba třetinu našeho života a člověk se bez dobrého spánku prostě neobejde. Ideálně by člověk měl spát mezi 5 až 8 hodinami denně. Na délce tedy ani tak nezáleží, jako na tom,abychom spali na kvali…

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.


Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny a polštáře plněné peřím používaly už naše praprababičky a dobře věděly proč. Ne nadarmo je také slovo peří základem slova peřina. Tyto deky a polštáře totiž díky svým vlastnostem vytváří optimální podmínky pro náš odpočinek a naopak nepříznivé podmínky pro roztoče.

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.