Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zařizujete si doma novou kuchyni? Inspirujte se na webu stylovými fotografiemi

5. leden 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Čeká vás rozsáhlá rekonstrukce kuchyně, případně zařizování zcela místnosti na vaření a stolování ve zcela novém bytě? Pak nenechte nic náhodě a inspirujte z fotografií, na nichž poznáte, jaké jsou v této oblasti nové trendy.

Moderně zařízenou domácnost by chtěl mít asi každý z nás. Jenže většina lidí při rekonstrukci jednotlivých místností stejně dá na klasiku a hlavně co nejlacinější nábytek. Pak není divu, že jejich kuchyně vypadá i po renovaci spíše jako z minulého století.

InHaus přichází s bohatou fotogalerií od designérů a kuchyňských studií

Ti z vás, kteří chtějí prostor kuchyně zařídit skutečně podle nejaktuálnějších trendů, by si měli ponechat trochu času na rozmyšlenou před tím, než se pustí do samotných prací. Stačí usednout k počítači a najít si web InHaus.cz. Ten se zabývá oblastí bydlení. V jedné sekci se zaměřuje právě na kuchyně a jídelny.

Poznáte nejnovější trendy

Najdete zde spoustu fotografií již realizovaných projektů. Velká část fotogalerie pochází přímo od kuchyňských studií a bytových designérů, kteří jsou schopni do svých projektů zahrnout i nejnovější trendy a poznatky v této oblasti. Zmíním například to, že v poslední době přicházejí opět do módy takzvané kuchyňské ostrůvky, které jsou ideální pro snadnější přípravu jídel, kdy člověk nemusí neustále pobíhat v kuchyni od jednoho místa k druhému. Z ostrůvku to mát vždy kousek ke sporáku, dřezu i ostatnímu vybavení místnosti.

Prezentovat své fotky můžete i vy

Inhaus.cz dává možnost prezentovat své fotografie všem kuchyňským studiím a firmám, které o to projeví zájem. Prezentace je zde pro firmy zcela zdarma, stačí se jen registrovat.

Díky neustálému přísunu fotografií od nových studií a bytových designérů se fotogalerie na InHaus.cz rychle rozrůstá. Vy tak máte jedinečnou šanci prohlédnout si to, jak si dnešní designéři představují moderní kuchyně v bytě či rodinném domě. Kdo ví, možná zde narazíte na fotografie, které budou splňovat vaše představy a stanou se pro vás patřičnou inspirací.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vybíráme novou ledničku: Jaké parametry sledovat?

Vybíráme novou ledničku: Jaké parametry sledovat?

Máte doma starou ledničku, která vám každý měsíc zvyšuje účet za elektřinu? Chcete si pořídit novou, moderní a úspornou ledničku? Na co se ptát, když přijdete do obchodu? Jaké parametry sledovat? Na co si dát pozor?

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek,  ze kterých si můžete vybrat

Podlaha je v jakémkoliv interiéru komponentem, který udává hlavní charakter designu celé místnosti. Kromě vzhledu jsou vyhledávanými aspekty i kvalita či životnost. Všechny tyto atributy splňují vinylové podlahy.


Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Kuchyně v českých domácnostech obměňujeme v průměru asi po dvaceti letech. Máte doma starou kuchyni, na kterou se už nemůžete dívat? Stěhujete se do zbrusu nového bytu a pořizujete novou kuchyni? Přinášíme rady a tipy, na co si dát pozor.

Pěstování bylinek doma: Bazalka po celý rok

Pěstování bylinek doma: Bazalka po celý rok

Bylinky a nejrůznější koření se opět vrací do našich kuchyní. Nevíte, jak si doma bylinky vypěstovat a do jakých pokrmů je použít? Sledujte náš seriál, kde vám prozradíme, jak na to. Začínáme tím nejjednodušším – bazalkou.


Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.