Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zařizování kuchyně a koupelny - využijte obklady

25. březen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Ještě než si nového nebo zrekonstruovaného bytu začneme dávat nábytek, je samozřejmě potřeba vyřešit otázku, jak budou vypadat stěny jednotlivých místností, respektive jaký materiál je bude tvořit.

Do koupelny a kuchyně se na stěnu hodí obklady

Zatímco v obývacím pokoji nebo ložnici asi dáme přednost klasické omítce, kterou vymalujeme, v některých prostorách bytu bude vhodnější zvolit speciální materiály. Pakliže se konkrétně podíváme na kuchyň a koupelnu, pak bychom určitě měli sáhnout po obkladech. Právě obklady do koupelny a kuchyně skvěle zapadají. Nejenže vypadají v těchto místnostech přirozeně, ale jsou také vysoce funkční, neboť dobře odolávají zdejším podmínkám. V případě koupelny i kuchyně totiž musíme myslet na zvýšenou vlhkost a další vlivy, které by klasické omítce rozhodně neprospívaly.

Rozměry obkladů do koupelen a kuchyní

Pakliže volíme obklady do kuchyně nebo koupelny, máme na výběr z mnoha druhů a také velikostí. Dnes už není problémem si opatřit velkoformátové obklady do koupelny, které mají rozměry třeba až 120x60cm. Oproti tomu jsou běžně k dostání i miniaturní obklady do kuchyně, které mají rozměry od 2x2 cm.

Obklady od společnosti Kerabel

Obklady do kuchyně a koupelny lze zakoupit u české společnosti Kerabel s.r.o. Ta prodává kvalitní obklady od několika významných zahraničních výrobců. Zvolit lze obklady s různou povrchovou úpravou, s glazurou i bez glazury a s klasickými nebo neotřelými a moderními vzory. Kromě obkladů do koupelen a kuchyní firma prodává také dlažby, které lze rovněž využít ve zmíněných místnostech, hodí se však také do ostatních prostor bytu či třeba do venkovního prostoru- na terasu apod.

Kerabel vám pomůže vybrat ten správný typ obkladů

Pakliže si hodláte v nejbližší době pořizovat nové obklady do koupelny, kuchyně či jiné místnosti, pak můžete využít i poradenských služeb společnosti Kerabel s.r.o., její zaměstnanci vám rádi a ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších obkladů pro vaši domácnost. Obklady do kuchyně a koupelny se tak stanou chloubou celého bytu.

Foto: obklady-a-dlazba.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Keramické dlažby a obklady, které hodláte využít při realizaci či rekonstrukci koupelny, případně i dalších prostor v domácnosti, je potřeba vybírat nejen podle jejich vzhledu, ale hlavně podle vlastností.

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?


Obklady do koupelny: Jaké povrchové úpravy a rozměry zvolit?

Obklady do koupelny: Jaké povrchové úpravy a rozměry zvolit?

V každém bytě či domě se najde místo, kde by obklady přímo vyjímaly. Zkuste si jen představit, jak krásně by mohla vypadat vaše koupelna, kdyby byla obložena kvalitními velkoformátovými obklady! Nebo toaleta, kuchyně či chodba... Možností je opravdu nepřeberně a fantazii se meze nekladou!

Využijte solární energie

Využijte solární energie

Energie získávaná ze slunečního svitu je ideální vzhledem k tomu, že ji můžete získávat zcela zadarmo. Pakliže máte obavy, že by pro váš dům nebyla tato investice dobrá už jen proto, že u vás málo svítí sluníčko a tudíž byste získávali málo nebo dokonce žádnou energii, pak jsou vaše obavy ne zcela n…


Obklady a dlažby pro rok 2013: Trendy velí návrat k přírodě!

Obklady a dlažby pro rok 2013: Trendy velí návrat k přírodě!

V nabídce prodejců obkladů a dlažeb, které se využívají do prostoru koupelny, je možné vysledovat jednoznačný trend, kdy se tyto produkty snaží co nejvíce imitovat přírodní materiály. Koupelna pak vypadá na první pohled, jako by byla obložena dřevem či kamenem, přestože se jedná o imitaci.

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…