Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zařízení rodinného obchůdku s využitím policových regálů

25. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Mnoho podnikatelů využívá ke svému podnikání přímo prostory domácnosti. Děje se tak ve velkých městech i na vesnicích. Stačí si všimnout, kolik obchůdků a firem má sídlo v rodinných domech. Pro podnikatele je to samozřejmě výhodné, neboť nemusejí platit drahé pronájmy za cizí nemovitosti. Jednoduše si v přízemí svého domu nebo například v přilehlé garáži udělají obchod, který zpřístupní široké veřejnosti.

Při provozování „domácích“ prodejen a obchůdků je samozřejmě zapotřebí je řádně vybavit, aby vše působilo dojmem běžného obchodu. Majitel musí obchod vybavit různými pulty a regály, na nichž vystaví nabízené produkty a zboží. Pro tyto účely jsou velmi vhodné zejména kovové policové regály, které se kromě obchodů běžně používají také ve skladech.

Kovové policové regály do obchodu

Kovové policové regály jsou velmi praktickým zařízením. Dají se do nich velmi přehledně uskladnit různé předměty a věci - oblečení, nářadí atp. Velkou předností, kterými se kovové policové regály mohou pyšnit, je jejich snadná instalace. Jsou lehké a přitom velmi stabilní, lze do nich vkládat i předměty s velkou hmotností. Pakliže si majitel obchodu postaví kompletní regálový sloupec, může být celková nosnost polic až 1700 kg! Regály lze libovolně rozšiřovat do výšky i do délky, záleží tak jen na rozměrech místnosti.

Prodej policových regálů

Policové kovové regály, které lze zakoupit třeba prostřednictvím internetového obchodu euro-regaly.cz, mají velmi jednoduchý konstrukční systém, kdy při jejich stavbě není zapotřebí jediného šroubku. Montáž těchto regálů zabere jen několik málo minut.

Vybavení obchodu regály je prakticky nezbytné. Těžko si představit, že by majitel obchodu naskládal veškeré zboží na obyčejné pultíky nebo stolky. Policové regály umožňují uskladnit zboží přehledně, a to pro samotného majitele i případné zákazníky.

Komerční sdělení Placla.cz

foto: euro-regaly.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

Krb nemusí znamenat jen atraktivní pohled do plamenů a jednu či dvě vyhřáté místnosti. Topné zařízení Schiedel Kingfire Aqua S obsahuje integrovanou krbovou vložku s výměníkem a přípravu připojení na teplovodní topení. Díky tomu umí poskytnout víc ne

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

V momentě, kdy se rozhodujete, zda si pořídíte nový rodinný dům, v němž byste strávili vy i vaše rodina zbytek života, je vhodné se zaměřit nejen na samotný dům, ale také na prostor, který je k dispozici kolem něj. Není dobré si kupovat rodinný dům, kdy součástí pozemku není žádná zahrada.


Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Také už Vás nudí a otravuje chodit neustále na masáže a do sauny či vířivky do veřejných lázní a wellness center? Není se čemu divit, v těchto zařízeních nikdy nebudete mít takové soukromí jako doma. Pokud však máte dostatek financí a vhodné prostory přímo ve Vašem domě či bytě, pak si můžete pořídi…

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Když se lidé rozhodnout pro koupi nebo stavbu rodinného domu, málokdy se v prvních fázích projektu rozmýšlí nad tím, jakým způsobem jej budou chtít vytápět.


Kolik stojí v průměru zateplení rodinného domu a jaká část z této sumy je za izolační materiál?

Kvalitní zateplovací systém tzv, ETICS stojí v průměru kolem 1 000 až 1 400 Kč/m2, když budete počítat veškeré práce a technické vybavení, tj. pronájem lešení, kotvení systému apod. Podíl samotného izolačního materiálu je přitom asi 10-15 % ceny.

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …