Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní krby s možností grilování a uzení

2. srpen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Mezi užitečné vybavení zahrady nepochybně patří také zařízení, na nichž si lze připravovat různé pokrmy během letních měsíců, kdy venku panuje pěkné a teplé počasí. Jak známo, Češi se pomalu stávají odborníky na venkovní grilování. Na mnoha zahradách u rodinných domů se však objevují také zahradní krby. V nich si lze nejen připravovat chutná jídla, ale zároveň také slouží k příjemnému posezení u otevřeného ohně.

Zahradní krby se samozřejmě dají využít nejen v létě, ke grilování, opékání nebo uzení oblíbených specialit.

Posezení u zahradního krbu je příjemné i v chladnějších dnech, kdy už přeci jen není ta správná doba na posezení na sluníčku. U krbu, když se řádně roztopí, panuje vždy teplé klima, takže i třeba na podzim se u něj dá sedět ve večerních hodinách, aniž byste se klepali zimou.

Stejně jako u dalších zařízení i v případě zahradních krbů platí, že je potřeba, aby byly vyrobeny z kvalitních materiálů. V případě, že teprve uvažujete o pořízení krbu na zahradu, mám pro vás tip.

Špičkové betonové krby pro venkovní využití

Špičkové krby z odolných materiálů zakoupíte v internetovém obchodě LepšíZahrada.cz. Tento eshop nabízí například zahradní krby značky Betowa nebo Norman. Jsou určeny pro venkovní prostor. Vyrábějí se z betonu, který je na povrchu ošetřen tak, aby krby působily maximálně elegantně a stylově.

Ke krbu se hodí i pořádná krbová střecha

Při pořízení krbů na zahradu k nim dostanete rovnou také krbové střechy. Díky střeše bude váš krb vypadat ještě lépe, navíc získáte možnost kvalitnější a zajímavější úpravy pokrmů.

Sami si můžete vybrat typ krbové střechy. Ideální je třeba speciální douzovací střecha, která poskytuje možnost přímého i nepřímého uzení. Její součástí je totiž rošt, na kterém lze bez problémů udit.

E-shop LepšíZahrada.cz nabízí zahradní krby a krbové střechy za rozumné ceny. Bydlíte-li v Praze nebo jejím okolí, bude vám objednané zboží dopraveno zcela zdarma, případně jen za mírný poplatek. Dodávky zahradních krbů probíhají maximálně v řádech několika dnů, takže svůj nový krb si budete moci užívat již zanedlouho.

Vaše zahrada bude díky krbu z eshopu LepšíZahrada.cz vypadat opět o něco lépe.

Foto: lepsizahrada.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Grilování patří v létě mezi oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Zároveň jde i o poměrně snadný styl vaření, který zvládne prakticky každý. Je ale důležité dodržovat určité zásady, abyste grilováním připravili zdravá a chutná jídla.

Bio krby: Oheň bez komínu a dřeva

Bio krby: Oheň bez komínu a dřeva

Toužíte po živém ohni? Líbí se vám krby, ale bydlíte v panelovém domě a svůj sen po praskajícím ohni jste už vzdali? Horkou novinkou jsou bio krby, které nepotřebují komín ani dřevo a přesto v nich hoří oheň.


Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Chceme-li si pořídit topení, které by bylo levné, pak je několik variant, které bychom mohli doporučit. Levné způsob vytápění je dnes majiteli domů velice žádaný, což souvisí s tím, že ceny energií neustále stoupají. Ušetřit na energiích lze pořízením krbu nebo krbových kamen.

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.


Bylinky v kuchyni: Rozmarýn nejen na grilování

Bylinky v kuchyni: Rozmarýn nejen na grilování

Bylinky jsou v kuchyni k nezaplacení – jídlu dodají plnou a neopakovatelnou chuť. Léto je navíc ideální dobou, kdy si vypěstovat vlastní bylinky. Velmi nenáročnou a v kuchyni vděčnou rostlinou je bazalka, kterou využijete převážně v italských pokrmech. Pokud naopak holdujete masu, neměl by vám v kuc…

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.