Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní grily: Jaké lze pořídit druhy grilů

3. duben 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Grilování se stalo nedílnou součástí letní zábavy a odpočinku v mnoha rodinách. Ty se po večerech scházejí spolu se svými přáteli, aby si užili společné chvíle a při té příležitosti si také vychutnali lahodné pokrmy, které připraví na zahradních grilech.

Klasické grily na dřevěné uhlí

Zahradní grily lze v současné době pořídit v mnoha variantách a typech, zejména dle toho, jaký druh paliva využívají. Klasickým typem jsou grily na dřevěné uhlí, které mají opravdu nejdelší tradici a ke grilování se používají již po mnoho desítek let. Příprava pokrmů na těchto grilech a samotná péče o grily je však poměrně obtížná v porovnání s ostatními typy.

Elektrické a plynové grily

Pakliže nemáte rádi grily, z nichž se sem tam může do jídla dostat kousek uhlí, můžete využít další varianty. Stále oblíbenější jsou zejména elektrické grily, které disponují snad nejjednodušším způsobem ovládání. Snadno se uvádějí v provoz a náročná není ani jejich údržba.

Podobně příjemnou záležitostí jsou také plynové grily. V jejich případě není zapotřebí přítomnost zdroje elektřiny, obvykle fungují napojeny na plynovou láhev. Snadná regulace žáru a minimální údržba jsou hlavními přednostmi tohoto typu grilů.

Netradiční lávové zahradní grily

Jako alternativy lze zvolit i další druhy. Zmíním například lávové zahradní grily, které ke grilování využívají jako tepelný zdroj lávové kameny, jež dokáží výborně absorbovat teplo. Kameny vydrží intenzivně zahřáté po velmi dlouhou dobu. Velkým pozitivem tohoto typu grilů je to, že v nich připravíte pokrmy opravdu zdravě a také s ohledem na životní prostředí.

Více informací o tom, jaké grily lze dnes pořídit a jací výrobci se na tento druh produktů zaměřují, se dozvíte na webových stránkách grily.net. Nechybí zde například praktické rady, jak fungují a jaké mají přednosti grily Weber, které v současné době patří mezi nejpopulárnější grily na světě.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Ačkoli je léto ještě daleko, mnozí z vás se jistě už nemohou dočkat příjemných teplých večerů strávených s přáteli a rodinou na zahradě a zpříjemněný dobře ugrilovaným prasátkem. Pokud si pořídíte zahradní gril Smoky Fun, můžete si masíčko nejen ugrilovat, ale i vyudit.

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.


Druhy komínových systémů a jejich výhody

Druhy komínových systémů a jejich výhody

Potřebujete nový komínový systém a nejste si jisti, který bude ten nejvhodnější? Podívejte se spolu s námi na systémy Keramo, Renovo a Nerezo.

Druhy střešních krytin: Pálená taška nebo jiná volba?

Druhy střešních krytin: Pálená taška nebo jiná volba?

Stavíte dům a přemýšlíte o tom, jakou zvolíte střešní krytinu? Pak je důležité vzít v potaz několik aspektů při výběru, zdaleka ne každá střešní krytina bude pro Váš dům vhodná. Záleží nejen na tvaru střechy, ale také například na prostředí, v němž dům stojí.


Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Domácí sauny se stávají nedílnou součástí vybavení mnoha domácností. Lidé, kteří si chtějí užívat komfortu a pohodlí a zároveň také chtějí udělat něco pro své zdraví, si pořizují domácí sauny z toho důvodu, aby nemuseli neustále chodit do veřejných saun, což je do značné míry nepohodlné a časově nár…

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…