Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní grily: Akce během léta budou pestřejší

17. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Konečně jsme se dočkali krásného počasí, které předznamenává příchod léta. Léto je obdobím, kdy si většina z nás užívá sluníčka a pohody. K odpočinku během letních měsíců nesporně patří také grilování na zahradě. Akce, které konáte pod širým nebem, si můžete zpestřit tím, že sobě a svým hostům připravíte něco na zahradním grilu.

Zahradní grily jsou výtečnými pomocníky při přípravě pokrmů. Gril se dá venku používat, jakmile je alespoň trochu pěkné počasí. Jeho obsluha není nikterak složitá, což platí jak pro klasické grily na dřevěné uhlí, tak zejména pro moderní zahradní grily elektrické či plynové.

Venkovní posezení bude obohaceno o skvělé pochutiny z grilu

Pakliže během akce s přáteli využijete zahradní gril, budete mít o zábavu a hlavně chutné jídlo postaráno. Na grilu se dá dělat mnoho druhů potravin. Výtečnou pochutinou jsou grilované ryby a také další vybrané druhy masa ( doporučuji zejména steaky).

Zahradní grily ale nezklamou ani milovníky ovoce a zeleniny. I tyto potraviny se dají na grilech bez problémů upravovat. Grilovaná zelenina je nejen skvělou přílohou, ale může tvořit i základ hostiny. To samé platí také o grilovaném ovoci.

Moderní grily mají snadnou obsluhu

Zahradní gril v moderním provedení není třeba nijak složitě stavět. Výrobci dbají na to, aby jejich skládání a následná obsluha byly co nejjednodušší tak, aby tyto úkony zvládl opravdu každý.

Záleží samozřejmě na tom, jaký typ zahradního grilu si pořídíte. Pro domácí využití asi nebudete pořizovat profesionální grily, které jsou přeci jen trochu robustnější, postačí vám klidně malý gril, který se vejde třeba i na terasu domu.

Až skončí léto, můžete zahradní gril uskladnit někde v garáži nebo v domě. Malé grily však lze využít prakticky celoročně, využít se totiž dají i v interiéru.

Foto: levneelektro.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Ačkoli je léto ještě daleko, mnozí z vás se jistě už nemohou dočkat příjemných teplých večerů strávených s přáteli a rodinou na zahradě a zpříjemněný dobře ugrilovaným prasátkem. Pokud si pořídíte zahradní gril Smoky Fun, můžete si masíčko nejen ugrilovat, ale i vyudit.

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…


Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

I v dnešní době je stále hodně lidí, kteří se nechají napálit podomními prodejci, anebo jsou nějakým způsobem obelstěni na různých prodejních a předváděcích akcích. Takovými zákazníky jsou často starší lidé, kteří jsou až příliš důvěřiví.

Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Začala letní sezona a mnozí z vás už mají nachytaný bazén ke koupání. Péče o něj však nekončí jeho napuštěním a zapojením filtrace, o vodu v bazénu je třeba se starat v průběhu celého léta.


Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Zvoní vám telefon a zpráva je jasná – vaše tchýně se neočekávaně blíží. Vy jste se právě vrátili z práce, nemáte uklizeno a všude ve vašem bytě panuje chaos a nepořádek. Nebojte! S našimi tipy zvládnete uklidit domácnost rychle a hravě.