Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní bazén zpříjemní chvíle v parných dnech

3. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Jistě jste si v uplynulých dnech, kdy venku panovala tropická vedra, na duben v našich končinách až nevídaná, říkali, že by bylo fajn mít možnost se osvěžit koupáním v bazénu. Některá přírodní koupaliště a veřejné venkovní bazény již započínají novou sezonu, nicméně zdaleka ne všem lidem vyhovuje, když se musí při koupání prodírat mezi desítkami dalších návštěvníků. I z tohoto důvodu je dobré si pořídit vlastní bazén na zahradu.

Není nad soukromý bazén na zahradě

Soukromé zahradní bazény www.hawaj.cz jsou ideálním způsobem pro svlažení. Kdykoliv je nám doma vedro, stačí vyjít na zahradu a skočit do vlastního bazénu. Neotravují nás žádní cizí lidé, máme mnohem více soukromí a plavání, potápění či pouhé postávání v příjemně studené vodě si můžeme užít naprosto dokonale.

Zvolit lze nadzemní i zapuštěné bazény

V současné době je na výběr z mnoha variant bazénů na zahradu. Pakliže nechceme do tohoto zařízení investovat moc peněz a nepožadujeme ani nijak vysoký komfort, vystačí nám plastové či nafukovací bazény. Levnými variantami jsou především nadzemní bazény - www.hawaj.cz/nadzemni-bazeny.html, které se dají snadno po sezoně uklidit do sklepa či garáže. Ti z nás, kteří si naopak chtějí vychutnat luxus a skvělé podmínky pro plavání, spíše investují do zapuštěných bazénů, které lze navíc zastřešit a využívat je prakticky po celý rok.

Kvalita vody v bazénu

U vlastního bazénu na zahradě se dají dělat příjemné pikniky pro přátele. Každý, kdo již má na zahradě bazén - www.hawaj.cz/bazeny.html, jistě potvrdí, že je to mnohem příjemnější, nežli se cachtat někde na veřejném koupališti, kde je navíc často nekvalitní voda. Doma, pokud máme kvalitní chemické přípravky pro ošetření vody a dobrou, nejlépe pískovou filtraci, je kvalita vody mnohem lepší. I to je jeden z důvodů, proč si pořídit vlastní zahradní bazén.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: hawaj.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Valentyn77

neděle, 24. květen 2020
20:27

Taky jsme se letos rozhodli, že si letní dny o něco zpříjemníme bazénem. Už jsme si jej před několika týdny objednali z http://www.albixon.cz/bazeny/ a teď už nás čeká jen ho nainstalovat a můžeme si začít užívat. Moc se na to celá rodina těšíme, tak snad nám bude počasí přát.


Napsal: Valentyn77 [Odpovědět]


Čtěte také...

Vybíráme bazén: vlastní rodinný bazén na zahradě

Vybíráme bazén: vlastní rodinný bazén na zahradě

V posledních letech lidé stále častěji investují do vlastního koupání a pořizují si na zahrady rodinné bazény. Jak si ale ten správný bazén vybrat? Představa koupání v teplé vodě na vlastní zahradě je lákavá a každoročně si ji plní další tisíce českých rodin. Nabídka bazénů je velmi široká.…

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Venkovní bazény jsou velmi oblíbenými doplňky u mnoha rodinných domů. Mít na zahradě postavený bazén znamená, že už nemusíte pokaždé, když se chcete vykoupat nebo alespoň svlažit, běhat na plovárnu, k rybníku, řece nebo pod sprchu do koupelny. Na kolik vás ale vyjde pořízení nového bazénu a také nák…


Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Začala letní sezona a mnozí z vás už mají nachytaný bazén ke koupání. Péče o něj však nekončí jeho napuštěním a zapojením filtrace, o vodu v bazénu je třeba se starat v průběhu celého léta.

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.


Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Novým trendem zahradní architektury se stávají zahradní a koupací jezírka, bez kterých se žádná z moderních zahrad neobejde. Ptáte se, co je na nich tak výjimečného a jak na ně?

Stavba zahradní pergoly svépomocí

Stavba zahradní pergoly svépomocí

Letní počasí k posezení na zahradě přímo láká! Ideálním místem, kde si vypít kávu nebo přečíst knihu, je zahradní pergola. Nekupujte drahé pergoly v obchodech, postavte si svoji vlastní! Je to jednodušší, než si myslíte…