Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Začátek roku je ideální pro nákup nového nábytku

25. leden 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Na začátku roku mnohé kamenné a hlavně internetové obchody přicházejí se slevami a akčními cenami na své produkty. Po vánočních svátcích se totiž obávají poklesu tržeb a snaží se tak nalákat zákazníky i za cenu toho, že zboží prodávají levněji. Asi jste si už zvykli, že se takovéto akce týkají oblečení a potravin. Víte ale, že se dá pořídit za výrazné slevy nábytek?

Nábytek s až 60% slevou? To není jen sen

Nákup nového nábytku lidé zpravidla nepodřizují ročnímu období či konkrétnímu měsíci. To je ale škoda. Právě leden a únor jsou totiž obdobím, kdy se dá pořídit mimořádně levný nábytek.

Nevěříte? Pak se podívejte do internetového obchodu Nábytek-elegance.cz. Tento eshop, který se dnes řadí k vůbec nejvýznamnějším internetovým prodejcům nábytku v České republice, si připravil pro zákazníky skvělou akci. Takzvané Zimní šílenství přináší vybrané druhy zboží s mimořádně atraktivními cenami. Slevy na nábytek dosahují až 60%.

Například elegantní sedací soupravu Porto se dá zakoupit se slevou 37%, jídelní set 10 pro 4 osoby pak dokonce pořídíte o 53% levněji, než je běžná cena.

Zimní slevy vám umožní v eshopu Nábytek-elegance.cz obohatit vaši domácnost o nový, stylový nábytek. Přitom ušetříte spoustu peněz. Nakupovat v lednu či únoru se zkrátka vyplatí, o tom není pochyb.

Navíc s dopravou zdarma

Zmíněný eshop však nabízí atraktivní ceny celoročně. K tomu vám navíc nabízí dopravu objednaného zboží zdarma. Díky vlastní autodopravě také zaručuje, že vám nábytek domů dorazí v naprostém pořádku.

Vyberte si z více než 5000 produktů

Nábytek-elegance.cz nabízí moderní nábytek, který se zároveň vyznačuje elegancí a originalitou. Celkem v eshopu najdete více než 5000 položek nejrůznějších druhů – od komod, přes postele a sedací soupravy, až po jídelní sety či třeba nábytek do kanceláře.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Převedení hypotéky na nového majitele

Převedení hypotéky na nového majitele

Hypotéka nemusí být úvazek na celý život, tento úvěr si lidé sice berou většinou na 20-25 let. Málo se ale mluví o tom, že majitele hypotéky je možné změnit tzv. převedením, které je navíc poměrně jednoduché.


Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

V těchto měsících se zvyšuje počet nemocných a těm, kteří se chtějí chřipkovému onemocnění vyhnout, nezbývá nic jiného než posílit svou imunitu. Důležitý je především vitamín C, kterého má tělo během zimních měsíců často nedostatek. Kromě citrónů se doporučuje rakytník. Že jste o něm ještě neslyšeli…

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?


Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.