Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zabezpečení domu- volba kvalitních vchodových dveří

3. leden 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nejvíce zlodějů se do domů dostává skrz vchodové dveře. Majitelé domů se totiž velmi často domnívají, že i obyčejné vchodové dveře, které jsou již desítky let staré, jim dostatečně ochrání jejich majetek. To se však hluboce mýlí, zkušení zlodějové se do bytu či domu dostanou přes nekvalitní vchodové dveře během několika málo vteřin. Je tak na místě si pořídit skutečně bytelné vchodové dveře, přes než se bez klíčů jen těžko někdo dostane.

Pro vchodové dveře je důležitý materiál, z něhož jsou vyrobeny

Jak se poznají kvalitní vchodové dveře. V první řadě by měly být vyrobeny z masivního materiálu, který odolá nárazům. Při vloupáních se mnohokrát zjistilo, že pachateli stačilo do dveří jen pořádně vrazit ( kopnout) a dveře neodolaly. Pokud si však pořídíme dveře z masivu, je tato možnost prakticky vyloučena.

Pozor na zámky

Druhým kritériem výběru by měla být kvalita zámku. Ideální je, pokud mají vchodové dveře moderní bezpečnostní zámek, na který nestačí obyčejný paklíč. Zloději, kteří se ocitnou před dveřmi, jež mají kvalitní bezpečnostní zámek, zpravidla volí jinou cestu, jak se dostat do interiéru a často si celé vloupání raději rozmyslí. U dveří nesmíme zapomenout ani na dobré kování, madla a kliky.

Bezpečnostní skla

V případě, že chceme prosklené vchodové dveře, je vhodné zvolit speciální bezpečnostní skla, která se dají jen velmi těžko rozbít. K tomu doporučujeme určitě i bezpečnostní závěsy.

Vchodové dveře Stadler

Vchodové dveře vyrábí společnost Stadler. Její produkty vyhovují přísným kritériím z hlediska bezpečnosti, funkčnosti a také designu. Firma Stadler nabízí dvě základní varianty - vchodové dveře COMFORT a EXLUSIVE. Kromě standardního vybavení je možné si pro vchodové dveře do domu zajistit také například zavírače dveří, elektrické otvírače nebo speciální bezpečnostní a protihluková skla.

Vchodové dveře Stadler se také vyznačují tím, že mají kvalitní izolační vrstvy, které minimalizují tepelné ztráty. Teplo často uniká z domu právě skrz dveře, u vchodových dveří Stadler se toho majitelé nemusejí obávat.

Kontakt na firmu Stadler

Firma Stadler má svoje pobočky v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Zájemci o nové vchodové dveře mohou kontaktovat firmu prostřednictvím webových stránek dvere-stadler.cz i pomocí bezplatné telefonní linky 800 555 556.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Při obměně stávajících dveřních systémů ve vašem rodinném domě nebo bytě byste si měli nejprve pořádně promyslet, co od nových prvků očekávat. Hlavní roli by měla hrát kvalita. Samozřejmostí je dnes i stylové provedení, které nepůsobí kontraproduktiv

Stavba nízkoenergetického domu: II. Volba materiálu a vytvoření rozpočtu

Stavba nízkoenergetického domu: II. Volba materiálu a vytvoření rozpočtu

V minulém díle o stavbě moderního nízkoenergetického domu bylo popsáno jak nejlépe vybrat pozemek a projekt domu. V tomto díle se podíváme na to, jaký materiál je pro stavbu domu vhodný a jak nejlépe přistupovat k tvorbě samotné rozpočtu stavby.


Zabezpečení chaty na zimu

Zabezpečení chaty na zimu

Nastává období, kdy zazimováváme naši chatu či chalupu. Spousta lidí totiž v zimě tato sídla nevyužívá a je potřeba je tak připravit a také řádně zabezpečit. Právě chaty a chalupy se totiž v zimních měsících stávají častým terčem zlodějů. Ti si vybírají zejména objekty, které se nacházejí v řídce os…

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny a polštáře plněné peřím používaly už naše praprababičky a dobře věděly proč. Ne nadarmo je také slovo peří základem slova peřina. Tyto deky a polštáře totiž díky svým vlastnostem vytváří optimální podmínky pro náš odpočinek a naopak nepříznivé podmínky pro roztoče.


Zabezpečení bytu na dovolenou

Zabezpečení bytu na dovolenou

Před odjezdem na dovolenou bychom si měli řádně zajistit náš byt či dům tak, abychom minimalizovali riziko případného vykradení. Statistiky dlouhodobě ukazují, že vykradači bytů jsou v letním období zdaleka nejaktivnější. Je to způsobeno právě faktem, že mnoho lidí nechává své domovy opuštěné, neb…

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.