Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výroba garážových vrat pro soukromé garáže

27. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Společnost Univers se již více než dvacet let orientuje na výrobu stínící techniky a garážových systémů do privátních i průmyslových objektů. Mezi stěžejní činnosti patří výroba a prodej garážových vrat DoorHan. Jedná se o moderní sekční garážový vrata, která splňují nejpřísnější kritéria, jež jsou u těchto druhů produktů zákazníky vyžadována.

Garážová vrata Univers

Univers vyrábí zmíněná garážová vrata přímo na území České republiky, a to ve výrobní lince v Kladně. Jde o mimořádně kvalitní a moderní výrobní linku, která dokáže vyrobit kvalitní sendvičové panely pro sekční vrata. Díky použitým materiálům jsou vyrobená sekční vrata velmi vhodná pro soukromé garáže, u nichž je zapotřebí ochránit majetek uvnitř garáže. Díky propracovanému systému jsou vrata vhodná i pro zateplené a vytápěné garáže. Uvnitř jednotlivých panelů garážových vrata jsou použity špičkové izolační materiály, díky nimž skrz vrata neuniká zbytečně velké množství tepla. Vrata jsou tak vhodná pro garáže, v nichž majitel během zimních měsíců topí.

Lakování vrat

V poslední době se společnost Univers zaměřila při výrobě garážových vrat mimo jiné na kvalitu laků. Svým zákazníkům tak nabízí lakování pomocí systému Carbon line. Jde o vysoce kvalitní lak, který je mimořádně odolný vůči poškrábání. Kromě odolnost se tento typ laku vyznačuje také vysokou přilnavostí. Je vytvořen na bázi polyuretanové technologie. Jeho velkou předností je i nízká cena, zákazníci tak získají za příznivou cenu garážová vrata vysoké kvality, která si udrží celá léta svůj původní vzhled.

Kontakt na prodejce garážových vrat

Více informací o garážových vratech, jejich výrobě a prodeji od společnosti Univers se dozvíte na jejích internetových stránkách http://www.univers.cz/garazova-vrata, kde je možné také vyplnit objednávkové formuláře. Dodávky objednaných garážových vrat či stínících systémů probíhají maximálně v řádech několika týdnů.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: univers.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Nikol

úterý, 9. říjen 2012
09:59

Znáte někdo vrata od Kudlíka? Má tato firma dobré reference? http://www.kudlik.cz/


Napsal: Nikol [Odpovědět]


Čtěte také...

Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.


Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …


Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Zatímco solární kolektory vyrábějí elektřinu pouze ve chvílích, kdy svítí sluneční paprsky, větrné elektrárny dokáží produkovat elektřinu i v noci. Vítr totiž vane za každého počasí. Díky tomu může být domácí větrná elektrárna velmi žádoucím zařízením, které pomáhá zvýšit energetickou soběstačnost d…

Solární panely - levná výroba elektřiny

Solární panely - levná výroba elektřiny

Pro získání levné energie, pomocí které můžeme v domě například ohřívat užitkovou vodu, případně také vytápět jednotlivé místnosti, se v posledních letech stále více využívají solární panely. Solární energie je nevyčerpatelnou energií, jejíž využívání je velmi ekologické a čisté.