Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výroba dveří SI technologií

15. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Také se vám občas stane, že máte chuť prásknout dveřmi, a to zejména tehdy, když vás někdo nebo něco naštve? Prásknutí dveřmi dokáže alespoň částečně uvolnit rozjitřené emoce. Pakliže však doma nemáte zrovna kvalitně provedené a dostatečně bytelné interiérové dveře, může vaše zlost skončit tím, že budete mít ještě o problém navíc, neboť si budete muset koupit zcela nové dveře, ty staré totiž neodolají vaší zlosti. Z tohoto důvodu je dobré si raději hned při zařizování bytu či jeho rekonstrukci pořídit kvalitní a odolné interiérové dveře, které nepůjdou tak snadno zničit.

Unikátní SI technologie, která je využívána při výrobě dveří

Moderní interiérové dveře a jejich zárubně pořídíte v prodejně společnost Interlignum a.s. Tato firma při výrobě dveří používá unikátní technologii hranění a obalení, kdy dveře tvoří jeden zaoblený celek, kde jsou vzájemně přelepené konce ve falci. Právě tato technologie ( nazývaná SI technologie) způsobuje mimořádně vysokou odolnost dveří vůči poškození. Zároveň nejsou tolik namáhány hrany dveří, jako tomu bývá v případě jiných technologických zpracování. Interiérové dveře, zárubně a dveřní prahy od zmiňované společnosti mají velmi propracovaný design. Dveře jsou pokryty jednopásovými či dvoupásovými foliemi v široké škále dřevin. Dveře jsou rovněž kvalitní i z bezpečnostního hlediska, řadí se do skupiny takzvaných protipožárních dveří.

Interiérové dveře pořídíte v mnoha materiálových variantách

Interiérové dveře s SI technologií od firmy Interlignum a.s. můžete pořídit v mnoha materiálových provedeních, lze si objednat také prosklené dveře. Díky speciální gravitované fólii a obloukové zárubni budete mít jistotu, že dveře vydrží neustálé namáhání a případné rány, pokud se zrovna stanou objektem vaší zlosti.

Kde pořídíte interiérové dveře od firmy Interlignum a.s.

Společnost Interlignum, která vyrábí špičkové designové dveře a zárubně, ale také stavební a truhlářské řezivo, spárovkové desky, palubky a další produkty, má svoji prodejnu v Praze, a to v obchodní zóně Průhonice Čestlice naproti Aquaparku. Více informací o produktech firmy se můžete dozvědět také na webových stránkách sitechnology.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: sitechnology.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Při obměně stávajících dveřních systémů ve vašem rodinném domě nebo bytě byste si měli nejprve pořádně promyslet, co od nových prvků očekávat. Hlavní roli by měla hrát kvalita. Samozřejmostí je dnes i stylové provedení, které nepůsobí kontraproduktiv


Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Zatímco solární kolektory vyrábějí elektřinu pouze ve chvílích, kdy svítí sluneční paprsky, větrné elektrárny dokáží produkovat elektřinu i v noci. Vítr totiž vane za každého počasí. Díky tomu může být domácí větrná elektrárna velmi žádoucím zařízením, které pomáhá zvýšit energetickou soběstačnost d…

Solární panely - levná výroba elektřiny

Solární panely - levná výroba elektřiny

Pro získání levné energie, pomocí které můžeme v domě například ohřívat užitkovou vodu, případně také vytápět jednotlivé místnosti, se v posledních letech stále více využívají solární panely. Solární energie je nevyčerpatelnou energií, jejíž využívání je velmi ekologické a čisté.


Spolehlivé vchodové dveře

Spolehlivé vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitka každého domu a jejich řešení může mít různé podoby. Podívejme se blíže co očekávat od plastových a co od dřevěných vchodových dveří.

Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.