Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vyrábíte nábytek do domácností? Představte zákazníkům své realizace

1. červen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Výrobců nábytku do domácností je v tuzemsku poměrně značné množství. Abyste měli šanci získat co nejvíce zakázek a klientů, je potřeba zvolit vhodnou formu prezentace vaší firmy. Její důležitou součástí je představení již hotových realizací. Na webu vám tuto možnost nabízí online časopis InHaus.cz.

Prezentace kompletních realizací je účinnější nežli ukázky fotografií samostatného nábytku

V momentě, kdy si zákazník vybírá, jaké firmě svěří realizaci kuchyně, koupelny či jiné místnosti v bytě, je logické, že potřebuje vidět nějaké předchozí výsledky. Nikomu se nechce investovat peníze do firmy, která nemá žádné reference a nemůže disponovat fotografiemi již hotových projektů.

Fotky samotného nábytku, které jsou vyfoceny na bílém pozadí bez jakéhokoliv zakomponování do interiéru, nejsou příliš lákavé. Klient sice uvidí, že nábytek je vyrobený precizně, ovšem nezíská o něm takový přehled, jako když mu „naservírujete“ kompletní realizaci místnosti. Jak uvádějí i samotné statistiky časopisu InHaus.cz, mnohem více vyhledávané jsou kompletní realizace místností, nikoliv samostatné kusy nábytku.

Pakliže tedy vaše firma realizuje například kompletní koupelny, nebojte se prezentovat celou místnost. Vynikne tak její design. Zákazníci stále více dbají právě na to, jak si firma a její bytoví designéři dokážou poradit s interiéry jako celky, nikoliv jen samostatným nábytkem.

Možnost bezplatné prezentace vašich realizací

Výhodou je, že Inhaus.cz nabízí možnost prezentace zdarma. Funguje zde bezplatná registrace pro profesionály, na jejímž základě pak na webu můžete prezentovat fotografie vlastních realizovaných projektů. Zvýšíte tak šanci, že se lidé s poptávkou obrátí právě na vás, nikoliv na některou z konkurenčních firem. Inhaus nabízí i placený účet, který umožňuje nahrání většího množství fotografií, případně i kompletní správu účtu, kdy portál nahraje a otaguje veškeré fotografie, jež mu dodáte.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…


Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!


Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos