Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výprodej nadzemních bazénů Marimex

14. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Léto pomalu spěje ke svému konci, nicméně zkušenosti z posledních let jednoznačně velí k tomu, abychom se ještě nevzdávali letních radovánek. Podzim bývá také krásný a dní na koupání může být ještě opravdu hodně. Pokud máte doma bazén, pak jej ještě není třeba uklízet. V případě, že na vaší zahradě bazén ještě není, nemusíte být nijak smutní. Největší prodejce nadzemních bazénů v České republice společnost Marimex nabízí skvělý výprodej bazénů, ve kterém si vyberete jak samotné nadzemní bazény, tak i další sortiment za zlomek původních cen. Slevy se dostávají až na vynikajících 75%. Podívejme se tedy podrobněji na sortiment společnosti Marimex, který si v rámci těchto slev můžete koupit.

Nejlevnější bazény s nafukovacím límcem

Jestliže chcete nakoupit nejlevnější nadzemní bazény, které jsou momentálně na trhu, pak jsou výbornou volbou nadzemní bazény s nafukovacím límcem. Ty dokážou nabídnout dostatečné množství prostoru pro pohodlné koupání a koupit je lze v různých provedeních. Nejmenší je bazén Tampa s průměrem 3,05 metru. Ten je v nabídce Marimexu za pouhých 1190 korun včetně kartušové filtrace. Tyto nadzemní bazény vyžadují minimální údržbu a požadavky na skladování. Na zimu bazén pohodlně uklidíte na půdu anebo do jiných prostor. Nezabere přitom skoro žádné místo.

Bazény s konstrukcí z ocelového plechu

Jestliže chcete mít doma spíše bazén s pevnou konstrukcí, který na zimu necháte na místě, pak si můžete vybrat bazény Orlando. Ty jsou typické pevnou ocelovou konstrukcí, jež je navíc opatřena antikorozní úpravou. Vysoce kvalitní bazény tohoto typu se vyrábějí i ve větších rozměrech a je možné k nim jednoduše připojit jak kartušovou, tak i pískovou filtraci. Jedná se o hodně prostorné bazény, v nichž se budete moci koupat klidně i s domácími mazlíčky, bez obav, že by jejich konstrukce mohla být porušena. Jak k bazénům s nafukovacím límcem, tak i bazénům z oceli od společnosti Marimex můžete nyní koupit hodně levně i veškeré příslušenství.

Komerční sdělení

Foto: marimex.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Hanakl

pondělí, 17. září 2018
15:43

Nejlepší opravdu bude to, když si na internetu přestanete vyhledávat různé články, které ve vašem případě nemusí být vůbec vypovídající, ale obrátíte se na nějaké odborníky, a svěříte se jim se svou situací. Já jsem to takto řešil s firmouhttps://www.albixon.cz/ a proběhlo to úplně skvěle, dnes máme na zahradě vlastní zabudovaný bazén ;)


Napsal: Hanakl [Odpovědět]

labuznik1

čtvrtek, 28. únor 2019
20:33

To já bych asi žádný výprodej neřešil, my jsme koupili nadzemní nafukovací bazén na http://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazeny/bazen-aqua-366x76-cm-s-kartusovou-filtraci-zx3q za tak skvělou cenu, že to už snad ani levněji nejde. Máme jej už třetím rokem a slouží nám perfektně.


Napsal: labuznik1 [Odpovědět]


Čtěte také...

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Při výběru zahradních bazénů je potřeba brát v potaz nejen jejich tvar, tedy to, zda se bude jednat o klasické čtvercové nebo třeba moderní oválné bazény, ale také jejich umístění a způsob montáže. V zásadě máte dvě možnosti – zvolit buď nadzemní neb

Správná instalace venkovního bazénu

Správná instalace venkovního bazénu

Pakliže se rozhodneme si na zahradě před domem postavit venkovní bazén, je potřeba se před realizací projektu zamyslet nad několika důležitými věcmi. Bazén, který bude postaven na špatném místě, může být na zahradě spíše na obtíž.


Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Pořídili jste si na zahradu bazén, protože se neradi mačkáte na veřejných koupalištích vedle ostatních lidí? Představovali jste si, že teď už se budete jen bezstarostně koupat a opalovat? Zahradní bazén je sice skvělý prostředek pro letní zábavu a relaxaci, ale vyžaduje také pravidelnou péči a údržb…


Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe

Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Jak se starat o bazén během koupací sezony?

Začala letní sezona a mnozí z vás už mají nachytaný bazén ke koupání. Péče o něj však nekončí jeho napuštěním a zapojením filtrace, o vodu v bazénu je třeba se starat v průběhu celého léta.