Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výborná zkušenost s mytím oken v Brně

12. leden 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Dlouho jsem hledala firmu, která by mi zaručila kvalitu mytí oken Brno. Máme opravdu hodně oken v našem domě a já bohužel nemám čas je tak často mýt, protože se nacházíme ve městě, kde je hodně prachu. Na internetu jsem si našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ihned jsem je kontaktovala pomoci telefonu a domluvila se na termínu. Během týdne zamnou přijeli dva pánové, kteří se pustili do mytí oken. Zaujalo mne, že nepoužívají leštidla, což mají uvedené na internetových stránkách. Okna kvalitně umyli a po té na sucho leštili plenou. Musím uznat, že jejich metoda leštění oken zaručí dlouhotrvající lesk. Sama jsem okna leštila mnohdy Okenou, ale vím, že po chvilce byla okna zase špinavá a já se mohla do mytí pouštět znovu. Mohu jedině doporučit tuto firmu. Navíc nemám čas s nimi být doma a nebyl problém je tam nechat o samotě. Chovali se velmi slušně a neshledala jsem sebemenší problém. I na internetu mají uvedeno, že zaměstnávají pouze bezúhonné zaměstnance a to se mi, jako pro pracujícího člověka, nesmírně hodí. Veškeré práce řídí jeden pověřený mistr a organizace byla souměrná bez jakýchkoliv problémů. Co jsem u předchozí úklidové firmy neviděla bylo to, že nevyčistili rámy oken. Myslela jsem, že to není zapojeno do celkové zakázky mytí oken a možná jsem je měla upozornit, aby omyli i rámy. Pracovníci umyli nejen rámy, ale také parapety a kličky oken bez upozornění. Moc se mi líbí jejich styl práce, a pokud nemůžete najít firmu, která by kvalitně umyla nejen okna, ale i okolí, pak doporučuji kontaktovat firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Komerční sdělení -ada-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4.99 hvězdiček / Hodnoceno: 91x

Čtěte také...

Jak na stínění střešních oken?

Jak na stínění střešních oken?

Střešní okna jsou specifická v tom, že je u nich náročnější způsob realizace. Kromě samotné konstrukce je ale složitější také instalace stínících prvků.

Zateplení oken - důležité body a výhody

Zateplení oken  - důležité body a výhody

Zateplení oken je podstatnou částí rekonstrukce bydlení. Pokud majitel domu používá nekvalitní okna, která jsou nedostatečně zaizolována, nemají kvalitní dvojskla, pak dochází k vysokým tepelným ztrátám, které způsobují výrazné zvýšení finančních nákladů na provoz celého domu nebo bytu.


Přesklení oken: Ušetříte tisíce korun za vytápění

Přesklení oken: Ušetříte tisíce korun za vytápění

Okna jsou kritickou součástí každého domu. Jde totiž o místo, kterým uniká největší množství tepla – tedy i peněz. Abyste ušetřili, nemusíte hned vyměňovat celá okna. Velká část energie se totiž ztrácí přes skla oken. Proto je velmi účinné jejich přesklení!

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Prakticky každý rodinný dům má střešní okna. U starších domů tato okna mohou být již v dezolátním stavu a je potřeba je vyměnit. Výměny střešních oken se rozhodně není třeba obávat, finanční nároky nejsou zas až tak veliké a navíc se dá díky novým oknům ušetřit spoustu peněz.


Integrované žaluzie: Nejmodernější druh žaluzií do oken

Integrované žaluzie: Nejmodernější druh žaluzií do oken

Za poslední novinku mezi stínícími prvky do domácnosti, které mají zamezit pronikání světla a slunečních paprsků do interiéru domu, lze označit takzvané integrované žaluzie. Ty mají oproti klasickým interiérovým i venkovním žaluziím několik nezanedbatelných výhod, které z nich při pořízení dělají vs…

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

V úterním článku jsme si pověděli o péči o okna po montáži. V dnešním článku se dozvíte, jak správně postupovat při mytí oken a jak kontrolovat, zda okna správně plní svoji funkci.