Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výběr nové televize do obývacího pokoje

28. duben 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Televize je nedílnou součástí každé domácnosti. Většina z nás má televizi umístěnou v prostoru obývacího pokoje, kde se k jejímu sledování po večerech schází celá rodina. Pakliže právě nyní přemýšlíte o tom, že si pořídíte novou televizi, pak určitě přijde na řadu otázka, jakou značku a typ televize zvolit.

Značka Samsung

V současnosti patří mezi nejprodávanější zboží tohoto druhu televize Samsung. Značka Samsung působí na trhu již více než sedmdesát let a patří mezi nejvýznamnější prodejce spotřební elektrotechniky. Značnou část její produkce pak tvoří právě televize.

LED televize

Televize Samsung jdou s dobou. To je znát na škále jejích produktů. Již poměrně dlouho tak tato značka vyrábí například oblíbené LED televize. Ty jsou specifické v tom, že používají LED technologii k podsvícení obrazu. Tím je dosáhnuto maximálně ostrého a jasného obrazu. Barvy jsou při sledování televizních pořadů jasné a čisté.

Ideální televize do obýváku

Moderní LED televize Samsung se pyšní nejen kvalitou obrazu, ale také velmi pěkným designem. Díky zmíněné použité technologii došlo k výraznému zeštíhlení televizí, které tak nezabírají příliš mnoho prostoru. Bez potíží se vejdou do obývací stěny, lze je rovněž připevnit také přímo na stěny místnosti. Škála televizí Samsung je velmi rozmanitá, ať se jedná o úhlopříčky či cenové relace. Opravdu kvalitní přístroje, které skvěle poslouží do obývacího pokoje či třeba do ložnice, lze od této značky pořídit již od zhruba 10.000 Kč.

Další možnosti při výběru televize

Samsung nevyrábí pouze LED televize, ale například také plazmové televize, v poslední době se v nabídce objevují také revoluční 3D televize Samsung, které jsou sice stále poměrně drahé, nicméně jejich cena již celkem výrazně klesla.

Na závěr si řekněme, kde si televize Samsung můžete zakoupit. Bohatou nabídku televizí od této značky naleznete kupříkladu v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop nabízí krom jiného právě zmiňované LED televize, a to za velmi příznivé ceny.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje je místem, kde nejen odpočíváme po náročném pracovním dnu, slouží také k přijímání návštěv, které do naší domácnosti zavítají. Abychom se zde my i případná návštěva cítili dobře, je dobré se zaměřit nejen na praktické vybavení ( nábytek, pohovky a křesla atd.), ale také na r…

Porovnání spotřeby LCD a LED televize

Porovnání spotřeby LCD a LED televize

Při nákupu nového televizoru je dobré si všímat toho, jakou mají jednotlivé produkty spotřebu. Je značný rozdíl v tom, když si pořídíte starší či novější typ televize, odlišnost ve spotřebě totiž může činit až několik desítek procent.


3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

Televize se stala nedílnou součástí našich domovů. Černobíle obrazovky jsou již dávnou historií a ve většině moderních domácností vládnou velké ploché televizory. Technologický vývoj ovšem nejde zastavit, a proto si nyní i u vás doma můžete vychutnat film ve 3D. Podívejte se, jak vybrat 3D televizor…

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!


Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Moderní systém ovládání osvětlení Philips Hue přináší neustále další a další možnosti, jak si zpříjemnit každý den tím nejlepším způsobem podle toho, jakou atmosféru zrovna potřebujete vytvořit.

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu nara…