Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výběr hrnců a dalších kuchyňských potřeb

12. říjen 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Bez kvalitních kuchyňských potřeb se neobejde žádná kuchyně. Pokud vaříme ve starém nádobí, může to mít za následek horší kvalitu jídla. Pokrmy se ve starých hrncích také déle připravují. V neposlední řadě pak vaření v takovémto nádobí nemusí prospívat našemu zdraví, neboť se do jídel mohou uvolňovat z hrnců či pánví některé nežádoucí látky.

Hrnce a pánve z nerezu

Proto si raději čas od času pořiďme nové nádobí. Vhodnými jsou například nerezové hrnce a pánve. Ty jsou dnes vyráběny z prvotřídních materiálů, které dobře vodí teplo, pokrmy jsou v nich tak upravovány daleko snadněji a rychleji. V kvalitním hrnci z nerezavějící oceli se pokrmy nepřipalují a v žádném případě zde nehrozí zdravotní riziko.

Tescoma nabízí kvalitní kuchyňské potřeby

Hrnce z nerezové oceli lze pořídit například u společnosti Tescoma, předního výrobce kuchyňských potřeb. V nabídce této firmy, respektive v jejím eshopu nalezneme jednotlivé kusy nádobí i celé sady kuchyňských hrnců a pánví, a to vše v nejvyšší kvalitě.

Tescoma však nenabízí jen hrnce či pánve, v jejím eshopu se dají zakoupit i velmi moderní a stylové sklenice na víno, z nichž je pití tohoto lahodného moku výborným zážitkem. Dále nabízí Tescoma také kupříkladu termosky, které jsou rovněž vyráběny z nerezových materiálů a mají výborné vlastnosti, díky nimž nápoje zůstávají po dlouhou dobu v konstantní teplotě. I po několika hodinách si tak můžete vychutnat lahodnou teplou kávu či naopak studenou limonádu.

Dejme před cenou přednost kvalitě

Kuchyňské potřeby jsou nezbytností. Při jejich výběru bychom se neměli v první řadě řídit jen cenou. Mnohé levné hrnce, pánve či termosky jsou vyráběny z nekvalitních materiálů, což po několikerém použití poznáme. Pak už je pozdě a my musíme investovat do nádobí zcela nového. Proto si vybírejme jen osvědčené kuchyňské potřeby, které jsou prověřené a využívají jich i profesionální kuchaři ve svých restauracích a domácnostech.

foto: eshop.tescoma.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

cyasglPiru

úterý, 3. leden 2017
23:42

Agreed! You are such an awesome cook – I literally gained 10 lbs in 10 days! What spcllfieaciy will you be doing? Will you be cutting noodles 5 days per week? Candies or soda? What is your goal date?


Napsal: cyasglPiru [Odpovědět]


Čtěte také...

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Při vytváření kuchyně a kuchyňské sestavy bychom se měli držet některých základních kritérií. Moderní trendy při vytváření kuchyně kladou důraz zejména na prostor, v němž se kuchyňská linka bude nacházet, na uspořádání kuchyňské ( rozmístění jednotlivých částí a jejich velikosti), dále pak na osvětl…

Sušička potravin: Pro snadné konzervování ovoce i dalších druhů potravin

Sušička potravin: Pro snadné konzervování ovoce i dalších druhů potravin

Sušené potraviny jsou oblíbeným pamlskem, který dokáže nahradit běžné cukrovinky ve chvíli, kdy večer usednete k televizi a máte chuť na něco dobrého. Zároveň mohou být také vhodnou přísadou do nejrůznějších druhů pokrmů, které doma vaříte. Sušit se dá ovoce, zelenina, ale i maso nebo bylinky. Zatím…


Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?

Výběr titanového nádobí je široký

Výběr titanového nádobí je široký

Připálené jídlo a nezdravé smažení se díky titanovému nádobí stává minulostí. A jaká nabídka se v současné době objevuje na trhu? Výběr je poměrně široký! K dostání jsou titanové hrnce, pekáče i pánve. Titanové nádobí je velmi kvalitní nádobí zhotovené ze zdravotně nezávadné slitiny Siluminu. Silné …


Výběr kuchyňské digestoře

Výběr kuchyňské digestoře

Při vaření z jídel unikají výpary, které mohou být značně nepříjemné. Z tohoto důvodu je dobré si nad vařič nainstalovat digestoř, tedy odsavač kuchyňských výparů.

Okapové systémy a jejich výběr

Okapové systémy a jejich výběr

Zima dokáže na domě udělat velkou paseku. Platí to i o okapech. Pakliže jsme nezvolili vhodný typ okapu, nebo byl špatně instalovaný, pak na jaře musíme přistoupit k jeho výměně. V následujícím článku se dozvíte o tom, jak vybírat okapový systém a jaké typy okapů se dnes prodávají.