Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Výběr dveřní kliky a cylindrické vložky

13. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nedílnou součástí všech vstupních dveří do bytu, domu i komerčních objektů jsou dveřní kliky. Ty hrají velmi důležitou roli při zabezpečení, jsou hlavním prvkem, který chrání vaši domácnosti proti vniknutí nepovolaných osob. Je velmi důležité provést výběr dveřní kliky tak, aby byl vchod kvalitně zajištěn. Kromě samotné dveřní kliky je potřeba se zaměřit také na volbu cylindrické vložky. Pro vstupní dveře vždy doporučuji vždy zvolit bezpečnostní cylindrické vložky.

Nákup dveřní kliky online? Není problém

Pro nákup dveřní kliky dnes lze využít internetové obchody. Existuje několik specializovaných prodejců, kteří nabízejí dveřní kliky a kování všech variant a bezpečnostních stupňů.

Příkladem je eshop Kování-kliky.cz, který nabízí sortiment od předních českých i zahraničních výrobců. Jedná se o obchod, který za dobu své činnosti uskutečnil několik set tisíc obchodů, převážně právě ze sortimentu dveřních klik a kování.

Recenze eshopu s dveřními klikami

Online obchod Kování-kliky.cz je vhodné zvolit hned z několika důvodů. Především jsou to dobré recenze a zkušenosti zákazníků. Obchod je velmi dobře hodnocen ve vyhledávačích zboží, a to z hlediska kvality produktů i jejich cen. Vyhledávače heuréka.cz a zboží.cz jeho produkty označují jako nejlevnější na trhu.

Výběr dveřní kliky a cylindrické vložky
Výběr dveřní kliky a cylindrické vložky

Jak vybrat dveřní kliky?

Při nákupu dveřní kliky online se možná ptáte, jak zjistit, zda je daný produkt vhodný pro vaše dveře. Ve zmíněném obchodě s tím problém mít nebudete, všechny dveřní kliky, cylindrické vložky i další produkty mají podrobné popisky, které vám usnadní výběr.

Eshop nabízí vybrané druhy zboží v akčních cenách, díky nimž vás jejich nákup vyjde ještě levněji. Někdy tyto slevy dosahují až 40%. Při nákupu nad 4.000 Kč navíc neplatíte za dopravu, což je jistě zajímavým bonusem.

Pořiďte si bezpečné cylindrické vložky do dveří

Kromě dveřních klik v obchodě zakoupíte cylindrické vložky. Ty hrají z hlediska bezpečnosti velmi důležitou roli. Při výběru je důležité hledět na to, aby vložka byla bezpečná.

Výběr dveřní kliky a cylindrické vložky
Výběr dveřní kliky a cylindrické vložky

V praxi to znamená pořídit si cylindrické vložky, které spadají do třetí nebo čtvrté bezpečnostní třídy. Takovéto vložky jsou již řešeny velmi důmyslně, jejich překonání je mimořádně obtížné i pro zkušené vykradače bytů.

Na webu Kování-kliky.cz si můžete přečíst zajímavý článek o tom, jak vybrat cylindrickou vložku do dveří, která bude mít potřebný stupeň zabezpečení.

Foto: kovani-kliky.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Při zařizování domácnosti je dobré hledět i na různé drobné detaily. Například takové kliky ke dveřím dokážou přispět k celkovému sladění interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Mnozí z vás si jistě říkají, že je jedno, jaký typ kliky zvolíte, vždyť j


Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

V letních měsících nás může v domácnosti trápit velký výskyt hmyzu. Mouchy, včely, vosy či různí brouci a pavouci si razí cestu do našeho domu, kde nás pak obtěžují. Zabránit tomu můžeme tím, že na okna či dveře instalujeme sítě proti hmyzu.

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

Při obměně stávajících dveřních systémů ve vašem rodinném domě nebo bytě byste si měli nejprve pořádně promyslet, co od nových prvků očekávat. Hlavní roli by měla hrát kvalita. Samozřejmostí je dnes i stylové provedení, které nepůsobí kontraproduktiv


Okapové systémy a jejich výběr

Okapové systémy a jejich výběr

Zima dokáže na domě udělat velkou paseku. Platí to i o okapech. Pakliže jsme nezvolili vhodný typ okapu, nebo byl špatně instalovaný, pak na jaře musíme přistoupit k jeho výměně. V následujícím článku se dozvíte o tom, jak vybírat okapový systém a jaké typy okapů se dnes prodávají.

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?