Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vestavěný nábytek: Jeho hlavní přínosy

1. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Stále více lidí při zařizování interiéru domácnosti sází na vestavěný nábytek. Jedná se o moderní nábytek, který je úsporný z prostorového hlediska, není nijak drahý a navíc vypadá velmi elegantně.

Pakliže se rozhodujete, jakému nábytku dáte přednost v momentě, kdy zařizujete jednotlivé místnosti ve vašem domě, pak právě vestavěný nábytek může být tou pravou volbou. Existuje celá škála druhů tohoto nábytku. Mezi zdaleka nejoblíbenější přitom patří zejména vestavěné skříně.

Vestavěné skříně jsou vhodné hlavně do menších domácností, kde není tolik prostoru. Tím, že dokáží plně využít místa u stěn a vyplnit i rohy, které jinak často zejí prázdnotou, neboť se do nich zkrátka nedají postavit klasické volně stojící skříně, jsou mimořádně praktické.

Díky vestavěnému nábytku plně využijete dispozice bytu

Pro vestavěné skříně hovoří i další faktory. Především jsou vyráběné přímo na míru dle dispozic místností. V momentě, kdy například potřebujete novou skříň do půdní vestavby, kde jsou nepravidelné tvary stěn, jsou to právě vestavěné skříně, které je nejvhodnější využít. Stačí si změřit rozměry, zadat údaje výrobci a ten vám pak vytvoří nábytek přesně na míru tak, aby do místnosti dokonale zapadl.

Vestavěné skříně se dají využít nejen k úschově oblečení, ale i mnoha dalších předmětů a věcí. Obvykle se využívají především v ložnicích či obývacích pokojích, ale hodí se také pro kuchyně, kde mohou sloužit k uskladnění kuchyňských potřeb, stolování či potravin. V neposlední řadě jsou pak velmi praktické v úzkých chodbách, kde není prostor na klasickou velkou skříň.

Vestavěné skříně lze pořídit s posuvnými dveřmi

Z prostorového hlediska lze vestavěné skříně ještě vylepšit tím, že si je pořídíte ve variantě s posuvnými dveřmi. Ty při otevírání nezabírají žádný prostor před skříní, tudíž jsou vhodné i do velmi úzkých uliček, třeba do chodeb panelových bytů, které jsou obvykle opravdu velmi úzké a není v nich možné postavit normální skříň, která by zabrala celou jejich šířku.

Vestavěné skříně a celé kuchyně na míru objednávejte u společnosti JN interier. Tato firma vám detailně zpracuje grafický návrh, poskytne nezávaznou finanční kalkulaci. Následně pak vyrobí potřebný vestavěný nábytek, a to rychle a precizně. Více informací naleznete na webových stránkách jninterier.cz.

Foto: jninterier.cz

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

R2

pondělí, 6. květen 2013
22:24

Osobně mám raději klasický nábytek. je ale pravda, že vestavěný nábytek má mnoho výhod. Nakupuji v e-shopu http://nabytek-elegance.cz a jsem spokojený!


Napsal: R2 [Odpovědět]


Čtěte také...

Rekonstrukce bytu: Sádrokarton a možnosti jeho využití

Rekonstrukce bytu: Sádrokarton a možnosti jeho využití

Pokud jste se rozhodli, že se pustíte do rekonstrukce Vašeho bytu, pak určitě přemýšlíte o materiálech, které budou pro zrenovování jednotlivých místností nejlepší. Zejména v panelových domech se pro rekonstrukci hodí sádrokartonové desky. Jedná se o speciální desky, které jsou vyrobeny ze sádry a r…

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.


Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!


Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …