Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vchodové dveře do domu: Dejte přednost kvalitním bezpečnostním dveřím

3. prosinec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Vchodové dveře do bytu či rodinného domu jsou z hlediska bezpečnosti velmi důležitým prvkem. Slouží k ochraně majetku, který se nachází uvnitř, respektive zamezují vstupu cizím osobám. Mnozí majitelé domácností však dělají tu chybu, že nemyslí na jejich kvalitu. Odborníci často žasnou, jak nekvalitní vchodové dveře se u českých domácností vyskytují.

Jakým vchodovým dveřím se vyhnout obloukem

Kvalita vstupních dveří se zpravidla pozná hned na první pohled. Je na místě říci, že vchodové dveře se co do kvality dělí do několika tříd. Pokud si domů pořídíte dveře z první či druhé bezpečnostní třídy, budou velmi snadno překonatelné. Zloděj, který u sebe bude mít páčidlo, kladivo či podobné nástroje, se k vám domů skrz takovéto dveře probojuje velmi snadno během několika málo vteřin.

Vybírejte bezpečnostní dveře 3. a 4. třídy

Pokud vybíráte nové bezpečnostní dveře pro vchod do bytu, zvolte alespoň takové, které spadají do 3. bezpečnostní třídy. Ty už jsou dostatečně odolné a jejich překonání nějakým páčidlem je obtížným, ba skoro neuskutečnitelným počinem.

Bezpečnostní vchodové dveře do bytu 4. třídy jsou pak tím nejlepším, co můžete zvolit. Dokážou vydržet i údery sekerou, odolají také vrtačce a dalším nástrojům.

Zloděj by tak musel vynaložit skutečně velké úsilí a k jejich překonání by potřeboval spoustu času. Už jen pohled na takovéto vchodové dveře jej téměř stoprocentně odradí. A váš majetek a vybavení domácnosti budou díky tomu v naprostém bezpečí, což platí koneckonců i pro vás samotné jako obyvatele dané domácnosti.

Bezpečnostní dveře Next

Bezpečností dveře nejvyšší třídy lze pořídit u společnosti Next.cz. Tato firma je specialistou na výrobu kvalitních vchodových dveří pro rodinné domy, byty i komerční objekty a sklady. Kromě prodeje zajišťuje také jejich odbornou montáž, která je rovněž velmi důležitá pro to, aby bezpečnostní dveře dokonale plnily svůj účel.

Součástí dveří od Next.cz je také kvalitní kování a další bezpečnostní prvky, které ještě zvýší jejich odolnost. Více informací naleznete na webových stránkách next.cz.

Foto: next.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Při zařizování domácnosti je dobré hledět i na různé drobné detaily. Například takové kliky ke dveřím dokážou přispět k celkovému sladění interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Mnozí z vás si jistě říkají, že je jedno, jaký typ kliky zvolíte, vždyť j

Spolehlivé vchodové dveře

Spolehlivé vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitka každého domu a jejich řešení může mít různé podoby. Podívejme se blíže co očekávat od plastových a co od dřevěných vchodových dveří.


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.


Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

V době neustále rostoucích cen energií a zvyšujících se požadavků na ochranu životního prostředí se již téměř žádná stavba neobejde bez zateplení. V současné době nabízí řada firem různé izolační materiály. Pravdou je, že ne všechny stavební firmy mají potřebné zkušenosti a jsou natolik kvalitní…

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

Posunovací dveře jsou zajímavým řešením pro interiéry domácností. Hodí se zejména do těch bytů a rodinných domků, které nedisponují zrovna velkými rozměry.