Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

V IKEA si může svou kuchyni snů pořídit každý

5. duben 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Výzkum agentury Millward Brown mezi členy IKEA FAMILY potvrdil, že většina zákazníků by ráda vylepšila vzhled své současné kuchyně, ale pouze o tom sní. Proč si ale své sny rovnou nesplnit? IKEA nabízí vždy ta nejlepší řešení za cenu tak nízkou, aby si je mohl dovolit opravdu každý. Snění o lepším bydlení už proto nemusíte omezovat velikostí peněženky nebo čtverečními metry. Proměnit sny ve skutečnost můžete snadněji, než myslíte. Postačí pár užitečných nápadů a škála dobře vybraných dekorativních doplňků. S IKEA se lidské sny stávají realitou.

Dnes mají lidé chuť obměňovat svůj domov častěji než dříve. Trendy se rychle mění nejen v módě, ale i v bytovém designu. Jak vyplynulo i z výsledků průzkumu, o změně sní především lidé, jejichž kuchyně je více než tři roky stará. Výsledky také ukázaly, že pro 53 % dotázaných je hlavní překážkou v plánování renovace nedostatek peněz. Vždy ale není nutné investovat do úplně nové kuchyně. Stačí využít chytrá řešení, jež IKEA nabízí, a přizpůsobit je svým potřebám. Každý si může kuchyni změnit v několika jednoduchých krocích.

Kuchyňské doplňky a náčiní

Pořiďte si několik doplňků nebo kuchyňské náčiní v nových barvách a vaše kuchyně bude vypadat úplně jinak. Je až neuvěřitelné, jak snadno dokážou celou kuchyni rozjasnit barevné sedáky na židle, utěrky nebo ručníky. IKEA nabízí široký výběr sedáků na židle jako například RITVA a JUSTINA a ručníků FRÄJEN v krásných jarních barvách. Náladu vám zaručeně zvednou také barevné záclony, květináče a vázy. A protože květináče by neměly zůstat prázdné, v IKEA najdete také široký výběr rostlin i bylinek.

Nechcete-li si pořizovat nový nábytek, ale přesto toužíte po větší změně, můžete vyměnit kuchyňská dvířka. Pokud vás již omrzely klasické barvy, můžete zkombinovat dvířka a čela zásuvek IKEA ABSTRAKT v bílé, šedé a červené barvě s dalšími z řad RUBRIK a NEXUS.

Moderní a praktická kuchyně

Vysněná kuchyně by neměla být jen krásná, ale i praktická. Proto každý touží po prostorné, dobře zorganizované kuchyni, kde má všechno své místo. Samotnou kuchyni můžete zvětšit jen obtížně, ale problémy s nedostatkem místa vám pomohou vyřešit vhodné doplňky, které zlepší organizaci prostoru. Není třeba těsnat do skříněk nádobí, které můžete pověsit na háčky GRUNDTAL nebo uložit do stylových košů BRÄNAS. Uvidíte, že jakmile najdete pro všechno vhodné místo, bude vaše kuchyně vypadat nejen uspořádanější, ale i větší.

V kuchyni snů nesmějí chybět dobře navržené a funkční kuchyňské spotřebiče, s nimiž bude práce v kuchyni radostí. V obchodním domě IKEA si můžete vybrat ze široké nabídky spotřebičů od stylové myčky RENLIG až po praktické varné desky a mikrovlnné trouby FRAMTID.

Zamyslete se nyní nad funkcemi a spotřebiči, které byste rádi měli, a naplánujte si zdarma online svou kuchyni snů s naším 3D plánovačem kuchyní.

Čím hezčí a promyšlenější zařízení si s využitím našich rad ve své kuchyni vytvoříte, tím příjemnější pro vás bude čas, který v ní trávíte. Je to jen na vás, ale mějte vždy na paměti, že IKEA má vždy v zásobě spoustu nápadů, jak proměnit kuchyni snů ve skutečnost.

Více informací získáte na tel.: 251 610 110

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Barový pult v kuchyni

Barový pult v kuchyni

Příjemným oživením kuchyňského prostoru může být barový pult. V případě, že máme dostatek místa, může sloužit jen jako typický bar, v případě, že máme menší kuchyni a rozhodneme se pro barový pult, pak může sloužit namísto jídelního stolu jako prostor pro strávníky.


Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Kuchyně v českých domácnostech obměňujeme v průměru asi po dvaceti letech. Máte doma starou kuchyni, na kterou se už nemůžete dívat? Stěhujete se do zbrusu nového bytu a pořizujete novou kuchyni? Přinášíme rady a tipy, na co si dát pozor.


Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Používáme v kuchyni keramické nože

Používáme v kuchyni keramické nože

Vzhledem k oblibě televizních pořadů o věření, které dnes na obrazovkách běží prakticky každý den, si troufáme tvrdit, že Češi mají domácí vaření opravdu rádi. Pro to, abychom si ale naše oblíbené pokrmy mohli připravit snadno a rychle, je potřeba mít k dispozici také pořádné náčiní. Nehleďme nyní n…