Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Umělecké kovářství Mittner vám vyrobí jakýkoliv kovaný produkt pro vaši domácnost

16. duben 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Kované výrobky jsou nedílnou součástí domácností a zahrad. Jen si všimněte, kolik rodinných domů má kované ploty a brány, přímo v jejich interiérech lze pak narazit na krbové doplňky, ale i takové detaily, jako jsou kliky nebo světla. Aby však takovéto produkty dobře zapadly do designu vašeho domova, je dobré si je nechat zhotovit přímo na míru, a to nejlépe od zkušeného kováře.

Více než 20 let zkušeností

Umělecké kovářství Mittner je rodinným podnikem, který byl založen už na počátku devadesátých let. Díky více než dvacetiletým zkušenostem dokáže svým zákazníkům splnit prakticky všechny přání. Ve chvíli, kdy potřebujete nějaký kovaný výrobek a obrátíte se na kovářství Mittner, nebudete zklamáni.

Od kovaných bran až po drobné doplňky ke grilu

Zmíněné umělecké kovářství dokáže vyrobit mnoho produktů. V její nabídce je tak krom jiného například výroba kovaných plotů a bran, které se hodí pro ohraničení vašeho pozemku. Dále vám pak na míru vyrobí také lustry, zábradlí, ale i krbové nářadí, rošty a rožně pro grily a udírny. V nabídce nechybí ani praktický sortiment, jakým jsou kované postele a židle.

Zajištění montáže hotových produktů

Výhodou je, že vám kovářství vytvoří vše přesně dle vašich představ. Nemusíte se obávat odmítnutí zakázky ani v případě, že máte zcela specifické požadavky. Firma kromě samotné výroby na základě vašeho návrhu zajistí také případnou montáž hotových výrobků.

Umělecké kovářství Mittner si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Velkou péči věnuje také designu svých produktů. Díky neustálému sledování nových trendů je schopno vyrobit i vysoce designové umělecké předměty.

Působnost po celé ČR

Firma Mittner sídlí v Brně. O její služby však v klidu mohou projevit i ti z vás, kteří bydlí na opačném konci republiky, společnost působí po celém území ČR. Na všechny svoje výrobky nabízí dlouhou záruční lhůtu.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos


Jak uklidit domácnost bez chemie: 5 tipů

Jak uklidit domácnost bez chemie: 5 tipů

Nejste příznivcem všech těch chemických prostředků, které je možné zakoupit v drogérii? Příčí se vám dezinfekce a přistupujete ke své domácnosti se zdravým selským rozumem? Pak se vám bude hodit několik tipů, jak si doma uklidit bez chemie!

Japonský nůž Santoku - moderní univerzální nůž pro domácnost

Japonský nůž Santoku - moderní univerzální nůž pro domácnost

Jak profesionální kuchaři, tak i amatérští nadšenci, kteří si rádi připraví vynikající jídla, by v každém případě měli mít doma kvalitní kuchyňské nože. K dispozici je dnes u výrobců celá řádka nožů, a to jak speciálních, které se používají vždy pro určitý úsek kuchyně (na řezání, sekání, na zelenin…


TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

Zahrady tvoří neoddělitelnou součást domova, kde s oblibou trávíme příjemné chvíle s rodinou. Při jejich budování či obměně se vždy snažíme, aby prostor byl nejen funkční, ale také působil esteticky.

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Cena elektřiny rok od roku stoupá. Také už vás nebaví platit vysoké faktury za energii? Pořiďte si na střechu vašeho domu fotovoltaickou elektrárnu a vyrábějte si doma vlastní elektřinu!