Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Typy koberců do různých místností v bytě

29. březen 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Možná jste při zařizování interiéru vašeho nového nebo stávajícího domova narazili na webové stránky společnosti Vopi, s.r.o., společnosti, která se pyšní širokým sortimentem metrážových i kusových koberců všemožných vzorů, barev i materiálů.

Pravděpodobně vás také napadlo, že byte mohli využít také služeb této společnosti, která funguje nejen jako klasická kamenná prodejna, do které můžete přijít a vybrat si koberec osobně, ale také jako e-shop, díky němuž můžete ušetřit mnoho času i energie.

Vybavujete-li nový byt či dům, případně renovujete stávající bydlení, nákup koberců vás pravděpodobně nemine. A bude jich patrně více, než jeden. Každá místnost v bytě si žádá jiný typ koberců. Dětský pokojíček je například potřeba prozářit barevným kobercem, díky kterému se děti mohou mimo jiné také vzdělávat nebo povolovat uzdu svojí dětské fantazii při nejrůznějších hrách. Takové koberce si můžete vybrat na stránkách společnosti Vopi, s.r.o. – www.vopi.cz/detske-koberce/.

Do ložnice budete dost možná využívat pouze kusové koberce v podobě běhounů nebo předložek k posteli. Tato volba je příhodná nejen z estetického hlediska, ale je to také praktické řešení, které vám zaručí, že si ráno ihned po probuzení nestoupnete na studenou podlahu.

Obývací pokoj většinou snese větší kusové koberce umístěné u sedací soupravy pod konferenčním stolkem. Někteří lidé si ale potrpí také na koberce položené po celé podlaze. V takovém případě budou pravděpodobně vybírat z různých vzorů tzv. metrážových koberců. Schodiště pak lze doplnit o nášlapy na schody, které zabrání případnému uklouznutí a nepříjemnému úrazu vlivem pádu.

Společnost Vopi, s.r.o. zaručuje spolehlivé a kvalitní služby. Neváhejte tedy a staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

-pok-

Autor: Hedvika Kachlíková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Možnosti čištění koberců

Možnosti čištění koberců

Alespoň malý koberec má v domácnosti skoro každý. Ti z nás, kteří mají koberce na větší ploše, dobře vědí, že o koberec je zapotřebí se důkladně starat, jinak se do něj snadno zachytávají nečistoty. Existuje několik možností, jak čistit koberce.

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Topení v těchto měsících běží v každé domácnosti na plné obrátky. Přesto můžeme mít pocit, že nás neustále studí nohy. Může to být způsobeno tím, že systém vytápění je nevyhovující. Klasické radiátorové topení totiž funguje tak, že přímo ohřívá vzduch. U země pak může být teplota i o několik stupň…


Světlovody dostanou denní světlo i do jinak temných místností

Světlovody dostanou denní světlo i do jinak temných místností

Do temných místností v domě, kam neproudí během dne tolik slunečního svitu, je možné si vypomoci světlovody. Tato zařízení dokážou zintenzivnit přísun světla a rozptýlit ho po prostoru. Je ale důležité, aby byl zvolen co nejkvalitnější světlovod. Mnohé světlovody jsou sice efektivní, nicméně vyvstáv…

Dřevostavba: Typy konstrukcí

Dřevostavba: Typy konstrukcí

Plánujete stavbu dřevěného domu? Jaká konstrukce se pro vás hodí? Je lepší sendvičová montovaná dřevostavba, dřevostavba z masivních panelů, nebo dřevostavba ve stylu srubu?


Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Zvýšená prašnost v bytě může mít pro neblahé důsledky pro vaše zdraví. S prachem je proto potřeba zatočit. Existuje celá řada způsobů.

Plíseň v bytě: Jak zabránit jejímu vzniku

Plíseň v bytě: Jak zabránit jejímu vzniku

Tvorba plísní v bytě naznačuje, že zde není vše v pořádku z hygienického hlediska, případně v domácnosti máte přílišnou vlhkost, která tvorbě plísní vydatně napomáhá. Abyste zabránili tvorbě plísní v koupelně, kuchyni nebo i dalších místnostech, je důležité dbát na důkladnou prevenci. V následujícíc…