Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Thermotec AeroFlow: Jak ušetřit při vytápění domu?

12. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Ideální řešení vytápění bytu či domu je levné, nenáročné na údržbu a také praktické a snadno použitelné. To všechno splňují elektrická topná tělesa značky Thermotec, která pochází z Německa.

Thermotec vyrábí jak elektrické topení do všech místností včetně koupelen – koupelnových žebříků, tak veškeré doplňky pro komfortní využívání topných těles, jako jsou termostaty, čidla, ovládací prvky, či řídicí jednotky.

Komfortní elektrická topná tělesa

Při využití elektrických topných těles Thermotec máte možnost ušetřit až 50 procent energie v porovnání s jinými možnostmi vytápění. Úspor je dosaženo prostřednictvím speciální technologie AeroFlow. Topné těleso je sestaveno z akumulační desky uvnitř, která v sobě shromažďuje teplo, k nabití těchto akumulačních desek stačí přitom pouze dvacet minut za hodinu.

Zbytek topného tělesa je navržen tak, aby teplo mohlo z vnitřních akumulačních desek průběžně proudit a sálat přes větrací průduchy a žebra topení. Na každém tělese je současně umístěno čidlo, které měří teplotu v místnosti. Tím se teplota průběžně optimalizuje podle potřeby. Každé elektrické topné těleso je opatřeno ochranou proti přehřátí, takže nehrozí ani žádná bezpečnostní rizika.

Záruka a příslušenství

Záruka na elektrické topná tělesa Thermotec je nastavena na 30 let a v průběhu životnosti topných těles nehrozí žádné další náklady na údržbu nebo revize. Jediné průběžné investice, s kterými je tak třeba počítat jsou do energie, které jsou ale stále výrazně nižší, než u jiných způsobů vytápění.

Elektrická topná tělesa a veškeré příslušenství můžete zakoupit v eshopu www.topeni.cz, který jako jediný u nás dodává výrobky německé značky Thermotec.

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Když se lidé rozhodnout pro koupi nebo stavbu rodinného domu, málokdy se v prvních fázích projektu rozmýšlí nad tím, jakým způsobem jej budou chtít vytápět.

Jak ušetřit na platbách za plyn?

Jak ušetřit na platbách za plyn?

Bez zemního plynu se už dnes obejde málokterá domácnost. Na plynu většina z nás minimálně vaří, mnozí využívají plyn také na ohřev vody nebo dokonce i k vytápění domu či bytu. Čím vyšší máte spotřebu plynu, tím více se pravděpodobně zajímáte o úspory na platbách za plyn. Jak dosáhnout co nejvyšších …


Jak ušetřit při splachování?

Jak ušetřit při splachování?

Možná si ano neuvědomujete, kolik vody proteče při každém splachování toalety. A že to není malé množství. Zejména pokud máte starý typ WC, proteče záchodem při každém splachování až deset litrů vody. Stačí si tak jednoduše spočítat, kolik vody spotř

Jak ušetřit za teplou vodu? Volbou vhodného kotle na ohřívání vody

Jak ušetřit za teplou vodu? Volbou vhodného kotle na ohřívání vody

Ohřev užitkové vody v domácnosti může být velmi nákladnou záležitostí. Zejména tehdy, používáte-li k tomu nevhodný kotel. Jde především o jeho výkon, ale také o umístění.


Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

V době zdražování se lidé snaží ušetřit, kde se dá. Velkou část výdajů často tvoří platba za elektřinu. A ačkoli částku na faktuře mnohdy vnímáme jako fixní, díky několika jednoduchým tipům je možné ji výrazně snížit. Stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel.

Krbová kamna umožňují vytápění s vysokou účinností

Krbová kamna umožňují vytápění s vysokou účinností

Tak jako každým rokem, i v letos jsme se v tuto dobu dozvěděli, že se bude zdražovat od příštího roku plyn. A to ne o jedno či dvě procenta, ale během celého roku snad až o deset procent. Vytápění domu se tak rapidně prodraží. Pokud se chceme vyhnout tomu, že budeme za složenky za plyn a další ene…