Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tepelná čerpadla vzduch voda

28. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Pro vytápění objektů, tedy rodinných domů i veřejných budov, je výhodné zvolit tepelná čerpadla. Tyto produkty patří mezi velmi ekologická zařízení. Energii, kterou využívají pro vyhřívání místností či ohřev užitkové vody, totiž odebírají z energeticky obnovitelných zdrojů. Nejdostupnějším a neomezeným zdrojem je v tomto případě vnější vzduch. Tepelná čerpadla vzduch voda jsou tak z ekologického i ekonomického hlediska zdaleka nejvýhodnější.

Tradiční výrobce tepelných čerpadel v ČR

Pakliže se rozhodneme do svého domu instalovat tepelné čerpadlo, můžeme jej pořídit například u společnosti PZP HEATING a.s. Jedná se o tradičního výrobce těchto zařízení, který na trh dodává tepelná čerpadla již téměř dvě desítky let. Specializuje se mimo jiné právě na tepelná čerpadla vzduch voda.

Přednosti tepelných čerpadel vzduch voda

Zmíněná tepelná čerpadla fungují tak, že odebírají teplo z vnějšího vzduchu. Přitom nedochází k narušení tepelné rovnováhy, neboť teplo je do okolí zpět vráceno tepelnými ztrátami objektu. Při výběru tepelného čerpadla vzduch voda je důležité dbát na kvalitu zařízení, jedině moderní tepelná čerpadla dokáží pracovat výkonně i při nízkých teplotách. Tepelná čerpadla vzduch voda od firmy PZP jsou schopna pracovat spolehlivě a efektivně o při extrémních podmínkách, kdy se venkovní teploty pohybují hluboko pod bodem mrazu.

Výhodou tepelných čerpadel vzduch voda je rovněž i jejich jednoduchá instalace, zajímavá cena a univerzálnost jejich využití, neboť jsou určena nejen pro klasické vytápění, ale také pro ohřevy užitkové vody v domě, vyhřívání vody v bazénech či pro fungování klimatizací.

Tepelná čerpadla vzduch voda od společnosti PZP jsou nositelem mnoha certifikátů a ocenění, což jen dokazuje, že se jedná o špičková zařízení, která velmi dobře konkurují produktů ostatních firem.

Komerční sdělení Placla.cz

foto: tepelna-cerpadla-pzp.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Valentyn77x

pondělí, 25. květen 2020
07:40

Nedávno jsme se na tepelné čerpadlo vzduch-voda díval na http://mastertherm.cz/sortiment/tepelna-cerpadla-vzduch-voda/ a musím říct, že mě toto řešení opravdu velmi zaujalo. Už dlouho přemýšlím, že bychom náš dům měli zkusit vytápět nějakým jiným způsobem a toto vypadá jako ideální řešení.


Napsal: Valentyn77x [Odpovědět]

Dominik

pondělí, 16. listopad 2020
16:21

My jsme si nechali tepelné čerpadlo nainstalovat i do našeho domu, protože nám to spoustu let radili nejen přátelé, ale také kolegové v práci a rodinní příbuzní. Letos jsme měli nějaké finance navíc, tak jsme kontaktovali firmu https://www.m-klima.cz/ a oni nám udělali velice výhodnou nabídku, kterou pak rychle zrealizovali.


Napsal: Dominik [Odpovědět]


Čtěte také...

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

KLIMA RAPID: Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25 %

Tepelná čerpadla patří k úspornému a ekologickému způsobu vytápění rodinného domu. Oproti plynovému nebo elektrickému kotli ušetří až 60 % nákladů na energie. Rozhodli jste se pro tepelné čerpadlo? Pořiďte si ho nyní se slevou 25 %!

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.


Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.


Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Tepelná čerpadla Vaillant ušetří náklady

Vytápění interiéru je pro každého majitele objektu velmi důležité. Jednat se může jak o klasické rodinné domy, tak i o průmyslové objekty, anebo domy bytové. Řešení celého systému vytápění je většinou založeno buď na klasickém plynovém kotli, ...

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Úspora energie: Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny - srovnání

Ceny energií rok od roka rostou, což se negativně projevuje na výši našich faktur. Jestliže vytápíte elektrickým nebo plynovým kotlem, je jasné, že zaplatíte víc, než skutečně musíte. Jak snížit váš účet za energie? Řešením je tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna.