Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Svěřte správu o váš dům profesionálům

22. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Vlastníte dům, nenacházíte však dostatek času na péči o něj? Nebo nemáte vhled do této problematiky? Najměte si profesionály a svěřte správu o vaši nemovitost do jejich rukou. Poptejte kompletní či dílčí služby a odhoďte spoustu starostí za hlavu. Ty za vás vyřeší správce nemovitosti, který je odborníkem ve svém oboru a výborně se orientuje v celém chodu a péči o budovu.

Profesionální správou nemovitostí získáte více volného času na své pracovní úkony, budete mít pořádek ve smlouvách, účetnictví a dalších oficiálních dokumentech a budete především efektivně hospodařit se svým majetkem. Správce se postará o veškeré ekonomické i technické služby a budete-li si chtít připlatit i nadstandardní péči, v rámci ní vám budou zajištěny služby v inženýrské či právní oblasti nebo kterékoli další aktuální.

Správa nemovitostí Praha poskytovaná společností Parkers patří mezi top péči v této oblasti. Dodává poptávané služby s minimálním zapojením vlastníků bytových jednotek nebo členů družstva a kromě orientace na pražské nemovitosti Parkers zajišťuje i vzdálenou správu domů v dalších městech ČR. Veškerý servis je vždy realizován po dohodě s vámi a je sestaven tak, aby odpovídal vašim požadavkům.

Svým klientům nabízí Parkers online přístup do IFM24 zdarma. Díky této internetové aplikaci můžete snadno komunikovat se správcem nemovitosti v zabezpečeném prostředí a získáte v ní kompletní ekonomický a technický přehled. Více informací o službě IFM24 i detailním popisu ekonomické a technické správy naleznete na oficiálních stránkách společnosti Parkers s odkazem www.svjonline.cz. Svěřte vaši nemovitost do rukou profesionálů a zajistěte si díky ní úsporu v nákladech a efektivní hospodaření s finančními prostředky.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Město nebo venkov? Vylidňování venkova nehrozí

Město nebo venkov? Vylidňování venkova nehrozí

Není tomu tak dávno, co se značná část venkovských obyvatel hrnula do měst za lepším. Dnes ale podle mnohých tento trend již zdaleka není tak patrný. Vylidnění venkova tak určitě není hrozbou. Město i venkov mají jisté přednosti. Záleží na tom, v jaké fázi života se nacházíte a co k pohodlnému způso…