Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stylové obrazy do bytu

9. únor 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Rodinný dům či byt může být vybaven skromně, přesto může působit velmi útulným dojmem a každý, kdo se v něm ocitne, má opravdu pocit, že ten, kdo zde bydlí, má svůj domov opravdu rád a za žádnou cenu by jej neměnil. Někteří majitelé domů a bytů si potrpí na jednoduchost, jiní zase chtějí mít v místnostech co nejvíce nábytku a dalších drobností a doplňků. Rozhodně však neuděláme krok špatným směrem, pokud si do bytu pořídíme nějaké pěkné obrazy na zeď.

Zeď nebude díky obrazům působit prázdně

Obrazy do bytu určitě patří. Dokáží velmi zkrášlit zdi, které by jinak působily holým dojmem. Je samozřejmě nutné volit takové obrazy, které nebudou působit příliš kýčovitě a lacině, estetické hledisko je při jejich výběru velmi důležitým kritériem. Na všechny obrazy se hodí dát si na zeď například v kuchyni či obývacím pokoji.

Obrazy od mnoha autorů

Obrazy na zeď nemusejí být zrovna špičkovými světovými díly od známých autorů. Ty jsou koneckonců většinou nad cenové možnosti průměrné české rodiny. Najdou se přeci jen i pěkné obrazy do bytu, které jsou levné, avšak velmi vkusné a na pohled příjemné.

E-shop s obrazy do bytu

Pakliže hledáte prodejce, který nabízí obrazy a olejomalby od známých i méně známých autorů, pak si určitě vyberete z nabídky internetového portálu dekorace-obrazy.cz. Ten prodává například ručně malované obrazy vysoké kvality, reprodukované obrazy s ručně domalovanými rámy či zcela originální obrazy na zeď, a to od českých i zahraničních tvůrců. U některých děl se dá říci, že se jedná o skvosty, které jsou staré i několik desítek let a byly obchodem zakoupeny v komisních prodejích.

Při pohledu na zeď si určitě dokážete představit, že by se na ní hodily nějaké pěkné obrazy, které by ji oživily. Obrazy na zeď, které si můžete zakoupit na zmíněném webu, budete mít doma rychle a bezpečně. Stačí si jen vybrat ten správný obraz a zakoupit si jej online.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.

Možnosti financování družstevního bytu

Možnosti financování družstevního bytu

Koupě družstevního bytu se dá financovat různými způsoby. Ideální je, pokud máte dostatek vlastních finančních prostředků, v tom případě se nemusíte starat o to, jakým způsobem peníze na družstevní byt získat. Jenže zdaleka ne každý zájemce o družstevní byt může disponovat sumou, která je na pořízen…


Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Zabezpečení bytu na dovolenou

Zabezpečení bytu na dovolenou

Před odjezdem na dovolenou bychom si měli řádně zajistit náš byt či dům tak, abychom minimalizovali riziko případného vykradení. Statistiky dlouhodobě ukazují, že vykradači bytů jsou v letním období zdaleka nejaktivnější. Je to způsobeno právě faktem, že mnoho lidí nechává své domovy opuštěné, neb…