Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stylové kovové garnýže na záclony a závěsy

5. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Součástí interiéru domu jsou také záclonové tyče a garnýže. Díky nim můžeme do oken věšet záclony a závěsy. Kromě jejich základní funkce lze vyzdvihnout také jejich estetickou funkci. V případě, že si pořídíme stylové kovové garnýže, stanou se nedílnou součástí vybavení naší domácnosti, kterou zároveň velmi pěkně obohatí. Celý prostor pak bude působit mnohem kompaktněji a útulněji.

Dřevěné garnýže jsou minulostí

V dřívějších dobách se používali zejména dřevěné garnýže a záclonové tyče z nekvalitních, mnohdy třeba i plastových materiálů. Jejich velkou nevýhodou však byl nepříliš pěkný vzhled a také malá životnost. Dřevěné garnýže navíc byly náchylné k poškození a nesnadná byla také jejich údržba. V posledních letech je však vidět jiný trend, v moderních domácnostech začínají zcela jednoznačně dominovat kvalitní kovové garnýže.

Kovová garnýž se dá použít do všech místností. Hodí se do kuchyně, skvěle se vyjímá v ložnici či obývacím pokoji. Je však na místě zdůraznit, že bychom si měli vybírat opravdu kvalitní kovové garnýže, jedině ty totiž skutečně obohatí interiér domu.

Galvanicky pokovené garnýže a jejich výhody

Kvalitní kovové garnýže se dají pořídit v internetovém obchodě garnyzekovove.cz. Tento eshop nabízí moderní garnýže a záclonové tyče, které jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jsou téměř bezúdržbové, péče o ně je vskutku jednoduchá, přitom mají velmi dlouhou životnost, neboť vydrží klidně až třicet let, aniž by došlo k jejich poškození či optickému zestárnutí. Kovové garnýže ze zmíněného obchodu jsou galvanicky pokovené, což právě zajišťuje jejich mimořádně dlouhou životnost. Oproti mnoha jiným produktům jsou navíc vyráběny přímo v Evropské unii, nejedná se tedy o žádné laciné a nekvalitní produkty z asijských zemí. I přesto je pořídíte celkem levně. V nabídce obchodu jsou garnýže za pár set korun, ale také luxusní garnýže v řádech tisíců korun, které se hodí do moderních domácností. Zakoupit si můžete i různé extravagantní garnýže, které se stanou jednou z dominant místnosti.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: garnyzekovove.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak natírat kovové materiály

Jak natírat kovové materiály

Natírání kovových předmětů je velmi důležitou součástí péče o kovy. Pakliže by kov nebyl takto upraven, mohlo by dojít k jeho rychlému zestárnutí. Existuje celá řada nátěrů. Před tím, nežli začneme kovový materiál natírat, je nezbytné jej také příslušným způsobem ošetřit.

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Součástí vybavení obýváku jsou v drtivé většině také záclony. Ty mají několik funkcí. Především slouží jako dekorační prvek, který se hodí k oknům, potažmo k balkonovým dveřím. Dále slouží jako stínící prvek, zejména v kombinaci se závěsy. Pokud nevíte, jak vybrat záclony, je právě pro vás určennásl…


Záclony vhodné do kuchyně

Záclony vhodné do kuchyně

Při výběru kuchyňské záclony do okna je třeba myslet nejen na estetické hledisko. Tato místnost je totiž vzhledem ke svému účelu dosti specifická, což krom jiného znamená, že ne všechny záclony se sem hodí.

Jak prát záclony, aby vám co nejdéle vydržely v původním vzhledu?

Jak prát záclony, aby vám co nejdéle vydržely v původním vzhledu?

Praní záclon nepatří zrovna mezi oblíbené domácí práce. Naštěstí tuto činnost není potřeba provádět tak často. Záclony byste měli měnit zhruba po jednom až dvou měsících.


Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Parní čistič dokáže odstranit i velmi odolnou špínu

Parní čistič dokáže odstranit i velmi odolnou špínu

Obsluha tohoto velkého pomocníka je vcelku snadná. Díky horké páře dokáže odstranit i špínu, kterou mopem a vodou se saponátem těžko zvládnete. Uvolní i z vláken koberce zažranou špínu.