Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stylová vířivka nabídne ideální relax

9. červenec 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Odpočinek k létu patří a bazén často není tím, co člověku přineslo kýžený relax a pohodu. K plavání potřebujete mít protiproud a samotné ležení nepředstavuje nic zvláštního. Proto se vyplatí vsadit moderní venkovní vířivku. Ta dokáže nabídnout maximální pohodlí spojené s příjemnými chvilkami, které zajistí bublinky. Nákup vířivky je poměrně náročný, jelikož na trhu najdeme velké množství modelů, jež jsou často příliš drahé. Naším tipem je proto vířivka Softub, kterou si můžete pořídit na webu reest-spa.cz. Právě na ni se soustředíme a popíšeme hlavní důvody k jejímu pořízení.

Stylová relaxace kdekoli

Díky vířivce Softub budete moci odpočívat kdekoli na zahradě, terase nebo v jiném prostoru. Minimální hmotnost a unikátní technologie PolyBond umožňují jednoduchý přenos kamkoli, kde se chcete koupat. Jiné mobilní vířivky podobného typu na trhu nenajdete. Samozřejmostí je i tolik potřebný klid k odpočinku, který zajistí technologie Whisper. Při koupání si budete moci užívat úplného ticha nebo poslechu vaší oblíbené hudby. Zmiňovaná pěna PolyBond navíc nepřenáší vibrace.

Úspora na prvním místě

Spolehnout se můžete i na maximální úsporu, a to díky technologii schopné využít odpadní teplo. Čerpadlo motoru a tepelný systém jsou dokonale propojeny tak, že přebytek tepla dokáže ohřát vodu. Zmínit bychom měli i vynikající filtraci, jejímž základem jsou mechanický filtr a speciálně konstruovaný ozonátor. Křišťálově čistá voda je zaručena.

Vysoká odolnost a styl

Vnější potah LeatherFlex je zajistí, že vaše venkovní vířivka bude maximálně odolná. Neohrozí ji ani střídající se nepříznivé vlivy počasí. Může klidně mrznout, nebo naopak svítit ostré letní slunce a vy si budete hovět v pohodlí. Zapomenout nemůžeme ani na atraktivní design vířivé vany, jímž zaujme na první pohled. Pořídit si k ní budete moci praktické vnější obložení a další stylové doplňky, které ji dokonale oživí.

  • pla-

Autor: Radek

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Mít doma bazén není už v dnešní době žádnou zvláštností či nedostupným luxusem. Kromě bazénů se však nabídka rozšířila také na venkovní vířivky. Takové zahradní koupeli by určitě nepohrdnul nikdo z nás…

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

V těchto měsících se zvyšuje počet nemocných a těm, kteří se chtějí chřipkovému onemocnění vyhnout, nezbývá nic jiného než posílit svou imunitu. Důležitý je především vitamín C, kterého má tělo během zimních měsíců často nedostatek. Kromě citrónů se doporučuje rakytník. Že jste o něm ještě neslyšeli…


Wellness pobyty v Beskydech

Wellness pobyty v Beskydech

Stále ještě plánujete, kam letos vyrazit na dovolenou? Pak pro vás mám tip na ubytování v Moravskoslezských Beskydech, kde si můžete pronajmout špičkově zařízené wellness chaty.

Představujeme náš magazín pro ženy

Představujeme náš magazín pro ženy

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál veStylu.cz a inspirujte se.


Jak na rekonstrukci domu? Financovat ji lze půjčkou[noads]

Jak na rekonstrukci domu? Financovat ji lze půjčkou[noads]

Rekonstrukce domu je často velmi nákladnou záležitostí, může jít až do statisíců korun. Nemáte-li potřebnou částku naspořenou a přitom již opravu domu nelze dále odkládat, dá se problém vyřešit tím, že si požádáte o úvěr.

Moderní poštovní schránka: Aby vaše pošta byla v bezpečí

Moderní poštovní schránka: Aby vaše pošta byla v bezpečí

Poštovní schránka patří mezi drobné doplňky, je však poměrně důležitá. Její absence by totiž znamenala, že veškerá došlá pošta by nebyla chráněna před odcizením nebo poškozením do chvíle, než byste si ji vyzvedli. I schránka na poštu ale může být nejen praktická, ale také stylová.