Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Střecha na klíč: Co předchází realizaci projektu?

8. říjen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pokud si hodláte nechat zrealizovat střechu vašeho domu na klíč od profesionální firmy, pak by vám zodpovědná společnost měla v rámci přípravy projektu nabídnout několik zásadních služeb. Díky nim totiž získáte lepší přehled o tom, jak bude celá výstavba probíhat, na kolik vás vyjde a také jak dlouho potrvá.

Cenová kalkulace

Při realizaci střechy na klíč samozřejmě rozhoduje cenové hledisko. Každého z vás jistě nejvíce zajímá, na kolik vás vlastně celá stavba vyjde. V případě, že střechu realizuje zodpovědná stavební firma, vypočte vám ihned na počátku cenovou kalkulaci. Na jejím základě se teprve budete moci rozhodnout, zda stavbu této firmě přenecháte, nebo zda se raději obrátíte na někoho levnějšího.

Grafické zpracování

Další důležitou službou, která by měla předcházet samotné realizaci střechy na klíč, je vytvoření grafického návrhu. Ideálně má být ve 3D vyobrazení tak, abyste měli opravdu co nejlepší představu o tom, jak bude konečná stavba vypadat.

Grafická vizualizace stavby vám navíc napoví, kde jsou případné chyby a nedostatky, které pak budete moci ihned s firmou konzultovat a odstranit je. Vyladění všech detailů stavby je velmi důležité, jedině tak budete s výsledkem spokojeni.

Prezentace projektu

Solidní stavební firma vám před samotnou realizací představí také trojrozměrnou prezentaci celého projektu. I v tomto případě je pak možné prodiskutovat nejrůznější detaily.

Smlouva až po schválení

Teprve poté, co na základě prezentace projektu schválíte výstavbu, měla by být podepsána příslušná smlouva o díle. Nikdy není dobré ji podepisovat před tím, než budou doladěny veškeré detaily a také nastíněná cenová kalkulace projektu.

Na tyto aspekty si při objednávce střechy na klíč od profesionální firmy dejte pozor. Pokud se chcete obrátit na spolehlivého partnera, pro něhož jsou tyto služby naprostou samozřejmostí, nabízí své služby společnost Novák – Střechy na klíč. O této firmě a jejích službách se dozvíte podrobné informace na webu strechy-novak.cz.

Komerční sdělení

-sad-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Stavba nízkoenergetického domu: I. Výběr pozemku a projektu

Stavba nízkoenergetického domu: I. Výběr pozemku a projektu

Investice do vlastního bydlení představuje pro většinu lidí největší investici v životě a na rozdíl od jiných investicí jako je koupě osobního automobilu nebo domácí elektroniky neztrácí na své hodnotě tak rapidně s přibývajícím časem. I s ohledem na skutečnost, že člověk ve svém domě bude bydlet pr…

Plechová střecha se i dnes používá na mnoha objektech

Plechová střecha se i dnes používá na mnoha objektech

Plechové střechy jsou k vidění na poměrně velkém množství budov, soukromí majitelé plechy využívají nejčastěji pro chaty a chalupy. Není snadné odpovědět na otázku, zda je plech na střechu tím pravým materiálem či nikoliv, jisté je však to, že se jedná o poměrně levný materiál, díky čemuž má i do da…


Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě? Líbí se vám myšlenka úspor energie? Chcete investovat do pasivního domu a listujete katalogem, kde je řada zajímavých typových domů? Pozor! Ani v případě pasivního domu na klíč se nevyhnete projektu!


Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.

Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

V tuzemsku se při realizaci a renovaci střechy, respektive její pokládce, hojně používají betonové střešní tašky. Tento tradiční materiál má své přednosti i nedostatky. Vyhodnocení kladů a záporů betonové střešní krytiny je potřeba zvážit ve chvíli,