Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stínící technika pro rodinné domy

5. březen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Moderní rodinné domy dnes hojně využívají různých stínících prvků do oken. Právě skrz okna totiž do domu proudí nejvíce světla. V letních měsících, kdy venku svítí sluníčko po celý den, mohou být sluneční paprsky, které pronikají přes nezakrytá a nechráněná okna, velmi nepříjemnou záležitostí.

Účinné stínící systémy

Sluneční záření totiž z domu může udělat doslova pekelnou výheň, v interiéru pak panuje úmorné vedro. Abychom tomuto stavu předešli, je dobré využít různé stínící prvky. Ideální jsou například žaluzie či třeba posuvné okenice, které v případě potřeby mohou vnitřní prostor domu izolovat od světelných paprsků.

Dřevěné žaluzie

Velmi moderní záležitostí jsou především dřevěné žaluzie. Je ale potřeba jejich vzhled skloubit s celkovým designem domu. Pakliže máte zájem o dřevěné žaluzie nebo dřevěné okenice, pak můžete kontaktovat kupříkladu společnost HELIOTECH, S.R.O., která je specialistou na výrobu těchto stínících systémů. Dřevěné žaluzie firma vyrábí v různých provedeních - s kovovým horním profilem i v celodřevěném provedení, které je z estetického i funkčního hlediska asi nejlepší volbou. Společnost HELIOTECH, S.R.O. nabízí rovněž prodej vertikálních dřevěných žaluzií, které se okamžitě stanou jedním z dominantních prvků celého interiéru.

Dřevěné okenice

Z dalších produktů, které lze u zmíněné firmy zakoupit, zmiňme dřevěné okenice, které jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech. Okenice jsou vyráběny z odrůdy modrého smrku, který má pro tento druh stínícího systému nejlepší vlastnosti. Dřevěné okenice jsou precizně zpracovány, je u nich kladen důraz na detail a originální design, při výrobě jsou brány v potaz individuální požadavky ze strany zákazníků, na výrobě a návrzích se podílí špičkoví architekti, kteří mají s tímto druhem produktů bohaté zkušenosti.

Více se o produktech společnosti HELIOTECH, S.R.O. můžete dozvědět prostřednictvím jejích webových stránek - heliotech.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory se stále častěji objevují na střechách rodinných domů. Existuje několik typů kolektorů. Abychom dosáhli maximální účinnosti, je zapotřebí zvážit, který typ kolektorů bude pro náš rodinný dům nejvýhodnější.

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?


Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Možnou alternativou ke klasickému bydlení v rodinném domě, bytě či v letní sezóně na chatě nebo chalupě může být mobilní dům. Mobilní domy sice u nás ještě zdaleka nemají takovou popularitu jako na západ od českých hranic, nicméně postupně zde obliba tohoto způsobu bydlení roste. Mobilní domy se daj…


Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?