Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Štěpkovač na drcení větví

9. červenec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Majitelé rodinných domů, kteří mají k dispozici vlastní zahradu, mohou při zpracování zahradního odpadu využívat různé moderní přístroje a zařízení. Díky nim je pak s odpadem mnohem méně starostí a navíc se dá i vhodně využít. Jako příklad praktického zařízení, které se hodí pro práci na zahradě, lze uvést štěpkovač.

Funkce štěpkovače

Štěpkovač, někdy také prodejci označovaný jako drtič zahradního odpadu, je velmi praktickým pomocníkem, který umožňuje zpracovat například spadlé větve ze stromu. Bez štěpkovače bychom tyto větve neupotřebili, maximálně bychom je mohli použít na zatápění. Díky štěpkovači, který dokáže bez větších problémů nadrtit i větve o větším průměru, se dá vzniklá rozdrcená hmota využít například ke hnojení. Nadrcené větve mohou být vhodným posypem pod stromy a keře, které nám rostou na zahradě. Drť pomáhá k lepšímu vyživování půdy, která je tak kvalitnější.

Štěpkovač od Mountfieldu

Štěpkovače si můžete nyní pořídit v internetovém obchodě společnosti Mountfield - mountfield.cz. K dispozici jsou zde kvalitní štěpkovače, které dokáží zpracovat větve až o průměru 4 centimetrů. Díky dobrým technickým parametrům je drtící ústrojí štěpkovačů velmi účinné, každý štěpkovač má navíc jako součást balení také praktickou tyč, která umožňuje lepší posouvání větví do drtiče. Štěpkovač, který si pořídíte u společnosti Mountfield, má také bezpečnostní pojistku a je velmi stabilní, což je pro podobná zařízení poměrně zásadní.

Tlakové nádoby pro domácí vodárnu

Společnost Mountfield je specialistou na zahradní nářadí, zařízení a techniku. Kromě štěpkovačů na drcení zahradního odpadu si lze v jejím e-shopu pořídit kupříkladu také tlakové nádoby, které jsou používány při sestavování domácích vodáren. Tlakové nádoby od Mountfieldu obsahují armaturu, tlakový spínač a nanometr, pro celkové zapojení domácí vodárny tak majiteli stačí už jen dokoupit příslušné čerpadlo, které lze rovněž na webu zakoupit. Produkty od společnosti Mountfield jsou obecně známé a oblíbené pro svoji vysokou kvalitu, hodí se všem majitelům rodinných domů, zahrad, chat a chalup.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: mountfield.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví našel v zahradách univerzální uplatnění a přitom je zároveň ekologicky šetrný. Při zbavování se odřízlých či odpadlých větví totiž nemusíte podstoupit riziko nekontrolovatelného požáru, které hrozí při klasickém pálení dřeva.

Drtiče zahradního odpadu

Drtiče zahradního odpadu

Mezi velice populární stroje na zahradu patří kromě sekaček, pil a dalších také drtiče zahradního odpadu. Ty dokáží likvidovat a zpracovávat nejen větve, které spadnou ze stromu, ale také například zbytky ovoce, posekanou trávu, případně i další odpad, který se na zahradě vyskytne.


Jak na podzimní úpravy zahrady?

Jak na podzimní úpravy zahrady?

Ač je to mnohým z vás nepříjemné, podzim je doslova za rohem. I v tomto období vás čeká spousta práce na zahradě u domu. Jaké úpravy je třeba udělat a co k tomu budete potřebovat za pomůcky? To se dozvíte v tomto článku.

Jak vybírat vánoční stromek?

Jak vybírat vánoční stromek?

Přírodní stromky na Vánoce se opět dostaly do módy. Zatímco na konci devadesátých let se rozmohl boom umělých stromků, dnes se mnoho rodin vrací k tradici živého stromečku. Převládají přitom jedle a borovice, méně časté jsou pak nákupy smrků. Je to dáno tím, že smrky rychle opadají a oproti jedlím n…


Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Při podzimním úklidu zahrady na vás čekají haldy listí, které spadají ze stromů. Abyste se nemuseli trápit s jeho sbíráním pomocí obyčejných hrábí, je vhodné si pořídit zahradní vysavač nebo alespoň fukar.

Úprava bonsají: Jaké jsou styly a jak bonsaje zasadit do misky

Úprava bonsají: Jaké jsou styly a jak bonsaje zasadit do misky

Bonsaje jsou miniaturizovanými stromky. Původ jejich pěstování je v Asii. K nám se tato zvláštní péče o rostliny dostala v hojnější míře relativně nedávno. Aby bonsaje vypadaly skutečně pěkně, je důležité si dát pozor na jejich správné tvarování.