Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stěhování bytu: co je v základní ceně za stěhovací služby

28. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Stěhování bytu je záležitostí, která se musí detailně naplánovat. Je zapotřebí jej zajistit zejména po logistické stránce. Pakliže stěhujeme patrový dům, budeme se muset poprat také s vystěhováním nábytku z vyšších pater. V případě, že stěhujeme naráz celý byt, je mnohdy jednodušší si na pomoc přizvat odborníky, kteří mají dostatečné vybavení a mohou poskytnout také stěhovací vozy.

Co je v ceně stěhování externí firmou

Stahovacích firem je dnes poměrně značné množství. Při zajišťování konkrétní stěhovací firmy si nejprve zjistěme, jaké služby jsou obsaženy v ceně. Některé společnosti mají v ceně za stěhování bytů přímo zahrnuto i stěhování těžkých břemen, která mají velkou hmotnost ( obvykle nad 100kg). Příkladem takové firmy je společnost zew.sk. U některých firem se naopak můžeme setkat s tím, že si za nošení těžkých břemen ( velkých skříní a dalšího nábytku) budou účtovat poplatky navíc. Je také rozdíl v tom, zda stěhujeme jednu či více místností, záleží i na velikosti místností a dokonce i patře, z něhož se budou věci stěhovat.

Příplatky, které vás při využití stěhovací firmy čekají

Je logické, že stěhovací firma bude mít náročnější práci v momentě, kdy bude stěhovat nábytek z bytu, která se nachází v pátém patře, nežli v případě, kdy jde o přízemní byt. V tomto případě si i stěhovací firma zew.sk účtuje příplatky za každé překonané poschodí.

Ačkoliv nás služby stěhovací společnosti budou něco stát, mnohdy to zkrátka nejde jinak. Těžko si lze představit, že by stěhování zvládla sama osoba, která je upoutána na invalidní vozík. Pakliže pak takováto osoba nemá dostatek příbuzných a přátel, kteří by jí mohli se stěhováním pomoci, nezbývá jí nic jiného a musí se na stěhovací firmu obrátit.

Při stěhování těžkých břemen je důležité si ohlídat to, aby nedošlo k přetížení stěhovacího vozidla. Mnohé firmy úmyslně přetěžují vozy, aby tak ušetřily na benzínu a cestách. Proto je dobré si třeba i sjednat zvážení nábytku předem. Použít lze kupříkladu plošinové váhy, které lze pořídit přes váhy.sk.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tereza

pondělí, 10. červenec 2017
09:14

Při stěhování jsme se obrátili na stěhovací, rodinnou firmu DYMAS s.r.o. a byli jsme tedy velice mile překvapeni, jak rychle nás vystěhovali. Docela příjemně nás překvapila i cena. Proč jsme se zrovna obrátili na tuhle stěhovací firmu? Mají mnoholeté zkušenosti a byli nám doporučeni od známých, kteří jejich služeb také potřebovali a využili. Potřebovali jsme vystěhovat dokonce i klavír po dědovi . Manžel, je na klavír hodně náchylný ale vyškolení zaměstnanci stěhovací firmy DYMAS s.r.o. si s tím velice hravě poradili. Stěhování totiž těžkých břemen je také jejich práce nikoliv problém. K vystěhování těžkých břemen si totiž hravě poradí díky technickým pomůckám, které při své práci používají, pokud je potřeba. Neumím si představit, jak by to dopadlo a trvalo, pokud bychom stěhovali sami.


Napsal: Tereza [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. A pokud se potřebujete přestěhovat se svou firmou, navíc v zimě, tak vás spousta problémů jistě nemine. A myšlenky na založení požárů asi také ne. Ale opravdu musí být stěhování firmy v zimě tak složité? Jistěže nemusí!

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.


Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.

Nálepky na zeď: módní dekorační prvek do bytu

Nálepky na zeď: módní dekorační prvek do bytu

Hledáte nějaké zajímavé rady a tipy na zařizování bytu? Pak vězte, že jste na správném místě. Tentokrát vám poradíme, jak vylepšit vzhled interiéru vaší domácnosti tak, aby nevypadal příliš fádně a zastarale.


Zabezpečení bytu na dovolenou

Zabezpečení bytu na dovolenou

Před odjezdem na dovolenou bychom si měli řádně zajistit náš byt či dům tak, abychom minimalizovali riziko případného vykradení. Statistiky dlouhodobě ukazují, že vykradači bytů jsou v letním období zdaleka nejaktivnější. Je to způsobeno právě faktem, že mnoho lidí nechává své domovy opuštěné, neb…

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.